Oficiální nová licence Bitdefender Antivirus Plus na bázi předplatného pro 1 zařízení na 1 rok s operačním systémem Windows. Jedná se o přenositelnou a multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

449  s DPH

BitDefender Antivirus Plus

Bitdefender Antivirus Plus je nejlepší antivirová ochrana pro počítače se systémem Windows. Vyberte si lehký antivirus, který nabízí základní ochranu počítače se systémem Windows.

 • Základní ochrana počítačů se systémem Windows v reálném čase proti všem virům a ransomwaru
 • Zabraňuje phishingu a podvodům online, když nakupujete a procházíte
 • Zabezpečená VPN pro úplné online soukromí, 200 MB / den / zařízení

Bitdefender. Vyberte si, co používají odborníci.

Získáte nejinovativnější technologie, které předpovídají, předcházejí, detekují a napravují i ​​nejnovější kybernetické hrozby kdekoli na světě.

Nejlepší antivirová ochrana pro Windows

Bitdefender Antivirus Plus obsahuje kybernetickou bezpečnost nové generace, která získala ocenění „Produkt roku“ od AV-Comparatives. Chrání počítače se systémem Windows před všemi online hrozbami a zahrnuje nástroje na ochranu soukromí, jako jsou Bitdefender VPN a Bitdefender Safepay.

OCHRANA

Nepřekonatelná vícevrstvá ochrana Bitdefender chrání vaše zařízení před všemi novými i stávajícími elektronickými hrozbami.

Kompletní ochrana dat v reálném čase

Bitdefender eliminuje všechny typy elektronických hrozeb, od tradičních virů, červů, trojanů přes dnešní RAT, ransomware, útoky nultého dne a další typy exploitů, rootkitů, botnetů, a spywaru. ​

Pokročilá ochrana před hrozbami

Bitdefender Antivirus Plus používá k podrobnému sledování aktivních aplikací techniku ​​zvanou detekce chování. V okamžiku, kdy zjistí cokoli podezřelého, podnikne okamžité kroky, aby zabránil infekcím. ​

Prevence síťových hrozeb

Bitdefender Antivirus Plus zastaví útoky ještě předtím, než vůbec začnou. Nové technologie zpravodajství o kybernetických hrozbách mohou analyzovat a identifikovat podezřelé aktivity na úrovni sítě, a blokovat sofistikované zneužití, adresy URL související s malwarem a botnetem, a útoky hrubou silou.

Vícevrstvá ochrana proti ransomware

Vícevrstvý přístup Bitdefenderu proti ransomwaru zahrnuje vrstvu ochrany dat, která chrání vaše dokumenty, obrázky, videa a hudbu před všemi druhy útoků ransomwaru. Funguje s modulem Pokročilá ochrana před hrozbami, a chrání vaše nejdůležitější soubory před šifrováním pomocí ransomwaru.

Posouzení zranitelnosti

Vyhledávejte bezpečnostní díry a slabá místa jediným kliknutím. Bitdefender zkontroluje na vašem počítači zastaralý a zranitelný software, chybějící bezpečnostní záplaty Windows a potenciálně nebezpečné nastavení systému, a poté navrhne nejlepší opravu. ​

Prevence webových útoků

Naše technologie filtrování webu zajišťuje, že se nikdy nedostanete na škodlivý web. Než skutečně kliknete na odkaz, zjistěte, zda je k výsledkům vyhledávání bezpečný přístup. Antivirus Plus také blokuje všechny známé infikované odkazy.

Anti-phishing

Online podvody jsou na vzestupu, ale naše pokročilá ochrana proti phishingu vás snadno udrží v nebezpečí. Bitdefender Antivirus Plus rozpozná a blokuje weby, které se vydávají za důvěryhodné, aby ukradly finanční údaje, jako jsou hesla nebo čísla kreditních karet. ​

Boj proti podvodům

Náš pokročilý systém filtrování vás varuje, kdykoli navštívíte webové stránky, které se vás mohou pokusit podvádět. ​

Záchranné prostředí

Některé sofistikované malware, například rootkity, je třeba před spuštěním systému Windows odstranit. Když Bitdefender Antivirus Plus detekuje takové hrozby, restartuje počítač v záchranném prostředí pro vyčištění a obnovení systému.

VÝKON

Bitdefender Antivirus Plus okamžitě reaguje na e-hrozby bez kompromisů ohledně výkonu vašeho systému.

Autopilot

Bitdefender Autopilot je navržen tak, aby fungoval jako <Bezpečnostní poradce> a aby vám poskytl hlubší pohled do aktuálního stavu vaší bezpečnostni. Jeho inteligentní funkce doporučí bezpečnostní akce v kontextu vašich systémových potřeb a vzorců používání. ​

Bitdefender Photon™

Tato inovativní a exkluzivní technologie pomáhá Bitdefender Antivirus Plus přizpůsobit se hardwarové a softwarové konfiguraci vašeho systému, aby ušetřil výpočetní zdroje a zlepšil rychlost a výkon.

Globální ochranná síť

Většina skenování probíhá v cloudu, takže na vaše systémové zdroje nemá prakticky žádný dopad. To znamená, že rychlost a výkon vašeho systému zůstanou nedotčeny. A vaše soubory jsou vždy zcela soukromé: Bitdefender neskenuje skutečný obsah vašich souborů a nikdy je neukládá do cloudu! ​

Režim baterie

Tato užitečná, inteligentní funkce šetří výdrž baterie pro notebooky a tablety dočasným vyladěním nastavení systému, jako je displej, chlazení systému, aktualizace systému a připojení Bluetooth. ​

Profily her, fimů a práce

Bitdefender Antivirus Plus detekuje, kdy hrajete, pracujete nebo sledujete film, takže ví, že vás nebude obtěžovat zbytečnými požadavky. V závislosti na tom, co děláte, Bitdefender dočasně zastaví vyskakovací okna, upraví vizuální nastavení a pozastaví nedůležité aktivity na pozadí, abyste si mohli hru, film nebo práci užít na maximum.

SOUKROMÍ Bitdefender Antivirus Plus

Bitdefender Antivirus Plus se stará o vaše soukromí a osobní údaje online.

Bitdefender VPN

S Bitdefender VPN se můžete přestat starat o soukromí na webu. Chrání vaši online přítomnost šifrováním veškerého internetového provozu. Bitdefender Antivirus Plus zahrnuje až 200 MB šifrovaného přenosu za den pro vaše zařízení Windows, Android, macOS a iOS. ​

Anti-tracker

Rozšíření Anti-tracker blokuje sledovače, které shromažďují vaše data, a umožňuje zobrazit a spravovat tyto informace na každém navštíveném webu. Udržuje vaše údaje o prohlížení v soukromí, a zvyšuje výkon díky rychlejšímu načítání webových stránek.

Bezpečné internetové bankovnictví

Pracujte s internetovým bankovnoctvím nebo nakupujte online za použití jedinečného specializovaného prohlížeče Bitdefender, který zajišťuje vaše transakce, aby se zabránilo podvodům. Bitdefender Safepay nyní také může automaticky vyplnit údaje o kreditní kartě ve formulářích pro online platby. ​

Správce hesel

Zabezpečte svá hesla, informace o kreditní kartě a další citlivá data v kybernetickém trezoru. Budete k němu mít snadný přístup, kdykoli je budete potřebovat. Správce hesel vám nabízí možnost automatického vyplňování online formulářů a může dokonce doporučit zabezpečená hesla.

Bezpečnostní Wi-Fi poradce

Posuďte zabezpečení své Wi-Fi sítě a routeru bez ohledu na to, kam se připojíte. ​

Ochrana sociálních sítí

Chraňte se před škodlivými odkazy a jakýmikoli online hrozbami, které vám vaši přátelé nevědomky předají prostřednictvím sociálních sítí. ​

Skartovačka

Tento nástroj použijte, pokud chcete soubor trvale smazat a nezanechat žádné stopy. Po takové smazání jako by ve vašem počítači soubor vůbec neexistoval.

Jak mě Bitdefender Antivirus Plus chrání před kybernetickými hrozbami?

Bitdefender Antivirus Plus poskytuje nejlepší ochranu v oboru, o čemž svědčí posledních 10 let výsledků nezávislých testů. Získáte spoustu pokročilých funkcí zabezpečení a ochrany osobních údajů pro Windows – plus mnoho bonusových funkcí, včetně zabezpečené VPN, Anti-Tracker a Wi-Fi Security Advisor.

BitDefender obrázek v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení BitDefender Antivirus Plus?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • Operační systém: Windows 7,  Servis Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 a Windows 11
 • CPU: Intel CORE 2 Duo (2 GHz) nebo jeho ekvivalent
 • Paměť (RAM): 2 GB
 • Dostupné volné místo na disku: 2.5 GB
 • Internet Explorer verze 11 nebo vyšší
  * Výkon systému může být ovlivněn na zařízeních, která mají CPU staré generace
 • Bitdefender Central
  Podporované prohlížeče: Chrome 56 a novější, Firefox 52 a novější, Microsoft Edge
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

1 rok

Operační systém

Windows

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bitdefender Antivirus Plus pro 1 zařízení na 1 rok“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru