Software záruka

Poskytujeme 30 denní záruku vrácení peněz na všechny trvalé produkty. Tato záruka se nevztahuje a ani nemůže vztahovat na produkty, které fungují na bázi předplatného. Na trvalé produkty, které se po aktivaci vážou na uživatelský účet Kupujícího, pokud jej Kupující již aktivoval, se záruka také neváže, protože takovéto produkty nejdou vrátit prodávajícímu.

V případě problému nebo nefunkčnosti nás stačí kontaktovat s fotkou nebo screenshotem problému a vše s vámi promptně vyřešíme.

Reklamační řád

Prohlašuji jako kupující, že jsem byl prodávajícím seznámen s faktem, že mohu bez dalšího odstoupit od kupní smlouvy pouze do doby doručení zakoupeného licenčního klíče do mé dispozice, za současného splnění dalších podmínek, definovaných zák.č. 89/2012 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Poté, co po zakoupení dojde ke stažení či doručení tohoto klíče do mé dispozice, jsem seznámen s tím, že v případě požadavku kupujícího na odstoupení od kupní smlouvy může prodávající požadovat vlastnoručně podepsané čestné prohlášení (formulář níže), že licenční klíč nebyl a v budoucnosti nebude nikterak použit či předán do dispozice komukoli jinému.

Stav aktivace následně bude prodávajícím ověřen a dle výsledku a výše uvedeného bude prodávajícím rozhodnuto o způsobu řešení takového požadavku.

Peníze vracíme do 3-5 pracovních dnů od zaslání formuláře!

Jak odinstalovat Windows a Office produktové klíče naleznete: ZDE

Formulář pro odstoupení od smlouvy:
(zasílejte naskenovaný, vyplněný a vlastnoručně podepsaný)

Formulář ke stažení
Zpět nahoru