Tip

Oficiální nová licence ESET Cyber Security Pro na bázi předplatného pro 1 až 4 zařízení s operačním systémem MacOS X. Jedná se o přenositelnou a multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

990 4 095  s DPH

Vyprázdnit výběr

ESET Cyber Security Pro (Mac)

Využijte váš Mac naplno. Na bezpečné prohlížení webových stránek a sdílení souborů na internetu dohlíží personální firewall, zatímco škodlivý kód má pod kontrolou bezpečností modul antivirus a antispyware. O ochranu osobních dat před zneužitím se stará anti-phishingová část programu ESET Cyber Security Pro.

UPOZORNĚNÍ: Pro prodloužení licence potřebujeme znát ID (nejedná se o licenční klíč!) Vaší stávající licence! Návod na to jak ID najít naleznete na stránce Kde najít licenční údaje od ESET produktů.

Ochrana před hrozbami na internetu s ESET Cyber Security Pro

Chráňte váš Mac nejen před škodlivým kódem, ale také před tím, aby se počítač stal šiřitelem nákazy pro ostatní operační systémy (Windows, Linux). Ověřená detekční technologie NOD32 odstraňuje všechny typy hrozeb, včetně virů, červů a spyware.

 • Antivirus a Antispyware – Eliminuje všechny typy hrozeb, od virů, přes červy po spyware. Umisťuje soubory do výjimek na základě reputace v cloud databázi.
 • Automatická kontrola výměnných médií – Kontroluje zařízení a média ihned po vložení/ připojení do počítače. Nabízí volby: Kontrolovat/ Nekontrolovat/ Nastavit (nastavení)/ Zapamatovat akci.
 • Kontrola pošty a internetového připojení – Kontroluje internetové stránky (HTTP) a poštu (POP3/IMAP) na přítomnost škodlivého kódu.
 • Multiplatformní ochrana – Detekuje a odstraňuje škodlivý kód určený pro všechny hlavní platformy: Windows, Mac a Linux. Zabraňuje tomu, aby se Mac stal šiřitelem nákazy pro ostatní operační systémy.

Ochrana před krádeží identity

Zabraňte hackerům v ukradení a zneužití hesel a bankovních údajů. Chraňte svou virtuální identitu při online nakupování. Zůstaňte v bezpečí při použití veřejného Wi-Fi připojení.

 • Personální Firewall – Umožňuje jednoduše definovat rozdílné profily s různým nastavením. Tři předdefinované profily: Veřejný/ Domácnost/ Práce. Umožňuje nastavit pravidla (povolit/ blokovat) pro příchozí a odchozí komunikace, služby a porty. Povoluje/ blokuje konkrétní počítač ve stejné síti na základě IP adresy, jména a domény. Přidává výjimky z filtrování dle IP adres.
 • Anti-Phishing – Chrání před pokusy o odcizení a zneužití citlivých dat jako jsou uživatelská jména, hesla, údaje o kreditních kartách na podvodných internetových stránkách.
 • Kontrola výměnných médií – Umožňuje zablokovat přístup k výměnným zařízením (CD-ROM, FireWire, USB, mobilní zařízení) a brání neautorizovanému kopírování citlivých dat.

Ochrana sociálních sítí

Pomocí zdarma dostupné aplikace ESET Social Media Scanner si můžete vylepšit zabezpečení profilů na Facebooku a Twitteru. Aplikace vás informuje, jaké informace jsou veřejné pro všechny a poradí, jak zvýšit bezpečnost na sociálních sítích.

Na Facebooku chrání nejen vaši timeline, zprávy a příspěvky, ale také timeline vašich přátel. Podobně na Twitteru má pod kontrolou profil a posty těch, kteří vás sledují.

Bezpečný internet pro děti

Ukažte dětem jen pozitivní stránku používání internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat více než 20 kategorií internetových stránek s potenciálně nevhodným či nebezpečným obsahem a v případě potřeby takovou stránku manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek.

 • Rodičovská kontrola – Obsahuje předdefinované profily dítě, dospívající, rodič, které můžete upravit dle vlastních požadavků. Nabízí přehled o navštívených internetových stránkách, kategoriích, čase a datu. Přístup do nastavení je chráněn heslem

Využijte plný výkon Macu s ESET Cyber Security Pro

Pracujte, hrajte a prohlížejte internet bez zpomalení. Podrobné možnosti nastavení bezpečnostních funkcí umožňují delší práci na baterii bez zbytečných upozornění na akce, které nevyžadují interakci uživatele.

 • Nízké systémové nároky – Přispívají k vysokému výkonu počítače a prodlužují životnost hardwaru.
 • Prezentační režim – Během prezentací, sledování videa nebo jiných aplikací na celou obrazovku se nezobrazují upozornění např. o provedení aktualizace a bezpečnostní úlohy jsou pozastaveny.
 • Rychlé aktualizace – Aktualizační balíčky jsou velice malé, nedochází proto ke zbytečnému zpomalení internetového připojení.

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET Cyber Security Pro nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlost. Program běží v tichosti na pozadí a informace o akci se zobrazují, jen když je to nezbytně nutné.

 • Pokročilé nastavení – Zkušeným uživatelům nabízí program detailní nastavení všech parametrů např. čas kontroly nebo velikost kontrolovaných archivů.
 • Stačí jen kliknout – Stav ochrany, často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek. Při nalezení bezpečnostního rizika je ihned nabídnuto řešení.
 • Příjemný design – Všechny ovládací prvky programu respektují logiku Mac platforem. Přehlednost umožňuje rychlou orientaci v programových nabídkách. Uživatelské rozhraní bylo speciálně navrženo pro Mac OS X.

ESET porovnání produktů pro Mac.

Pokud si nevíte rady s instalací a aktivací produktů ESET, klikněte mrkněte na náš návod.

Co obdržíte po zakoupení ESET Cyber Security Pro (Mac)?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • macOS 13 (Ventura), macOS 12 (Monterey), macOS 11 (Big Sur), macOS 10.15 (Catalina)
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení, 2 zařízení, 3 zařízení, 4 zařízení

Délka licence

1 rok, 2 roky, 3 roky

Operační systém

MacOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ESET Cyber Security Pro (Mac)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru