Potřebujete zjistit ESET licenční údaje vaší licence? Zde máme návod jak na to. V tomto návodu se také dozvíte, kde najít ID licence, které také potřebujeme pro prodlužování licencí. ID opravdu pro prodloužení potřebujeme v rámci našeho partnerství s ESET společností.

Upozornění: ID licence je jiné než licenční klíč!

Kde najdu licenční údaje o produktu?

Licenční údaje obdržíte e-mailem po zakoupení, prodloužení nebo aktivaci licence. E-mail s licenčními údaji si uschovejte pro pozdější použití, např. pro reinstalaci programu ESET, kdy bude nutné program znovu pomocí licenčního klíče aktivovat.

ESET licenční email

Upozornění: Pokud máte pouze klasické licenční údaje (uživatelské jméno a heslo), převeďte si je na licenční klíč.

Pokud jste již program ESET aktivovali, identifikátor licence naleznete v hlavním okně programu na záložce Nápověda a podpora > Technická podpora Základní informace pro technickou podporu, případně stisknutím kláves CTRL + U v hlavním okně produktu.

ESET licenční údaje
Pokud jste licenční e-mail ztratili, požádejte o jeho opětovné zaslání.

Licenční údaje v portálu ESET HOME

  1. Přihlaste se ke svému účtu na portálu ESET HOME.
  2. Po přihlášení si kliknutím v části Licence zobrazte všechny licence, které spravujete.
  3. Otevřete kliknutím správu té licence, u které chcete zjistit licenční údaje.
  4. Údaje se nachází ve sloupci Přehled.
ESET Home obrazovka
Pokud v portálu nemáte přidanou žádnou licenci, přidejte ji prostřednictvím licenčního klíče. Další informace o tomto portále naleznete v uživatelské příručce.

Tento postup můžete využít na produkty z naší nabídky: ESET NOD32 Antivirus (Win), ESET Internet Security (Win), ESET Smart Security PREMIUM (Win), ESET Family Security Pack, ESET Cyber Security (Mac), ESET Cyber Security Pro (Mac), ESET Mobile Security (Android), ESET Parental Control (Android) a ESET Smart TV Security (Android).