Tip

Oficiální nová licence Malwarebytes Premium na bázi předplatného na 1 rok pro 1, 3 nebo 5 zařízení s operačním systémem Windows, MacOS, Android, iOS nebo Chromebook. Jedná se o přenositelnou a multijazyčnou verzi včetně češtiny (Windows) / anglická a další (MacOS, iOS, Android, Chromebook).
Přečíst popis produktu

Na skladě

749 1 399  s DPH

Vyprázdnit výběr

Malwarebytes Premium

Chraňte se v reálném čase, po celou dobu.

Pozdravte inteligentnější a bezpečnější ochranu pro všechna zařízení vaší rodiny (počítače, telefony nebo tablety). Naše inteligence o hrozbách a ověřená technologie, která je speciálně navržena pro zachytávání malwaru, vám umožní být klidný, protože víme, že nacházíme a ničíme hrozby, které tradičnímu antivirovému softwaru unikly. Nejlepší na tom je, že to všechno děláme, aniž bychom zatěžovali zdroje vašeho systému nebo vás spamovali nepříjemnými upozorněními. Konečně je kybernetická bezpečnost dostatečně inteligentní pro váš digitální život.

Výhody Premium

Přesné sady funkcí se mohou lišit v závislosti na operačním systému.

Zastavte hackery

Chraňte se před hackery, škodlivými stránkami, infikovanými reklamami, skimmery kreditních karet a zloději pověření s naší ochranou webu a malwaru.

Vylepšený webový zážitek

Blokuje škodlivé hrozby, reklamy a sledovače třetích stran na webových stránkách pro bezpečnější, rychlejší a důvěrnější zážitek se službou Browser Guard. K dispozici pro prohlížeče Chrome, Firefox, Edge a Safari.

Odborné vedení

Security Advisor je panel kybernetické ochrany typu vše v jednom, který zvýrazňuje stav vašeho zabezpečení v reálném čase, takže budete lépe informováni a budete moci jednat. K dispozici pro Windows a Mac

Zastavuje moderní hrozby

Chraňte své zařízení před ransomwarem, phishingem, škodlivými webovými stránkami, skimmery kreditních karet, podvodníky, zero-day exploity*, útoky hrubou silou* a odinstalováním*. *Jen pro systém Windows

Dokonalá kontrola

Naše intuitivní uživatelské rozhraní vám poskytuje kontrolu nad přizpůsobením vaší ochrany a splněním vašich potřeb, aniž byste potřebovali mistra v počítačové vědě.

Lehké a hubené

Naše skeny využívají méně systémových prostředků než dříve, takže si můžete vychutnat ten nejlepší výkon svých zařízení.

Malwarebytes pro všechny vaše platformy

Malwarebytes pro Windows

Několik vrstvy technologie pro ničení škodlivého softwaru včetně ochrany proti virům. Důkladné odstranění malwaru, spywaru a virů. Specializovaná ochrana proti ransomwaru.

Malwarebytes pro Mac

Osvědčená technologie Malwarebytes ničí rostoucí hrozbu malwaru Mac, včetně důkladného odstranění malwaru, spywaru a virů. Konečně, kybernetická bezpečnost dostatečně inteligentní pro Mac.

Malwarebytes pro Android

Proaktivní ochrana proti malwaru, ransomwaru a jiným nebezpečným hrozbám na zařízení, které se stává nejoblíbenějším. Získejte prvních 14 dní prémiových funkcí zdarma.

Malwarebytes pro iOS

Blokujte spamové hovory, reklamy a podvodné webové stránky pomocí Malwarebytes. Stáhněte si aplikaci a získejte prvních 14 dní prémiových funkcí zdarma.

Malwarebytes pro Chromebook

Proaktivní ochrana proti malwaru, ransomwaru a jiným nebezpečným hrozbám na tomto oblíbeném zařízení. Získejte prvních 14 dní prémiových funkcí zdarma.

Malwarebytes Premium obrázek v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení Malwarebytes Premium?

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz ke stažení
  • Návod pro instalaci a aktivaci
  • Daňový doklad (fakturu)
  • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

  • Windows: Windows 7 nebo vyšší (32/64-bit); 800 MHz CPU nebo rychlejší, s technologií SSE2 2048 MB (64bitový OS), 1024 MB (32bitový OS) 250 MB volného místa na pevném disku 1024×768 nebo vyšší rozlišení obrazovky
  • MacOS: Software Malwarebytes dokáže spustit každý hardware, na kterém lze spustit macOS 10.12
  • Android: Android 9.0 nebo novější
  • iOS: iOS, iPadOS 15 a novější
  • Pro ochranu v reálném čase a aktualizace produktů je zapotřebí aktivní internetové připojení.
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení, 3 zařízení, 5 zařízení

Délka licence

1 rok

Operační systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Malwarebytes Premium“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru