Oficiální nová licence McAfee Total Protection na bázi předplatného na 1 rok pro 1, 3, 5 nebo 10 zařízení s operačním systémem Windows, MacOS X, Android nebo iOS. Jedná se o přenositelnou a multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

289 619  s DPH

Vyprázdnit výběr

McAfee Total Protection

Chraňte sebe a celou rodinu před nejnovějšími útoky virů, malwaru, spywaru a ransomwaru a přitom si zachovejte maximální ochranu svého soukromí a identitys McAfee Total Protection.

Komplexní zabezpečení internetu s McAfee Total Protection

Poskytuje nejen náš oceněný antivirový program, ale také širokou škálu ochran, které pomohou zabezpečit vaše zařízení, soukromí a identitu. Produkt McAfee Total Protection, který je ideální pro rodiny s různými zařízeními, poskytuje ochranu před viry v systému Windows, Mac a v mobilních zařízeních, dále možnosti filtrování nevyžádané pošty, schopnost bezpečně šifrovat citlivé soubory a řadu dalších možností. Připojte pět nebo deset zařízení a chraňte věci, které jsou pro vás nejdůležitější, před hackery a kyberzločinci.

Mnohostranná ochrana soukromí

Získejte převahu nad zloději digitální identity prostřednictvím ochrany nebo skartování citlivých souborů, odstranění souborů cookie a dalších možností. Protože velká část vaší identity se nachází v různých typech souborů, přičemž většinu z nich nevidíte, pomůžeme vám vymazat digitální stopy, které by mohly být použity k ohrožení vaší identity nebo napadení vašeho soukromí.

Zabezpečení McAfee Total Protection, které vás nezpomalí

Doba, kdy antivirová ochrana zpomalovala výkon počítače, je pryč. Produkt obsahuje různé nástroje, které mohou optimalizovat výkon vašeho počítače, vymazat z něj soubory cookie a dočasné soubory, a dokonce pozastavit nepříjemná automaticky přehrávaná videa, abyste mohli bezproblémově používat počítač, ať již pracujete s finančními tabulkami nebo si dopřáváte odpočinek nepřetržitým sledováním oblíbeného seriálu.

Ochrana více zařízení v propojeném prostředí moderní rodiny

Současná rodina může každodenně používat mnoho počítačů se systémem Windows, počítačů Mac, tabletů a chytrých telefonů, takže je dost obtížné mít přehled o všech těchto zařízeních a ještě obtížnější je jejich ochrana. Pomocí jediného předplatného produktu McAfee Total Protection můžete chránit pět nebo deset zařízení, aniž by vás to zatěžovalo, a co je nejdůležitější, aniž by se provoz rodiny zpomalil.

Nejen ochrana proti virům

Mezi řešeními zabezpečení od společnosti McAfee vyniká produkt tím, že nabízí kombinaci ochrany proti virům a nástrojů a funkcí pro ochranu soukromí a identity. Chraňte se před útoky nejnovějších virů, malwaru, ransomwaru a spywaru a zároveň udržujte svou identitu a osobní údaje po ruce a v bezpečí.

McAfee Total Protection obrázek z programu v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení McAfee Total Protection?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

Operační systém

 • Microsoft Windows 11, 10, 8.1 se všemi opravami (32bitová a 64bitová verze). Systém Windows Enterprise není podporován.
 • Sestavení 4.11.1 nebo vyšší: systém macOS 10.15 a novější
 • Sestavení 4.9.1: macOS 10.12–10.14
 • Chytré telefony a tablety se systémem Google Android 8 nebo vyšším
 • Apple iOS 13 nebo novější
 • ChromeOS 102.0.5005 a vyšší

Hardware

 • 2 GB paměti RAM
 • 1,3 GB volného místa na disku
 • Procesor 1 GHz. Architektura pro systém Windows: x64, x86. Architektura pro systém Mac: x64, x86, ARM64 (vyžadováno prostředí Rosetta II)
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení, 3 zařízení, 5 zařízení, 10 zařízení

Délka licence

1 rok, 2 roky, 3 roky

Operační systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „McAfee Total Protection“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru