Tip

Oficiální nová, trvalá a přenositelná licence Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Mac (Office 2016 Home & Business Mac) pro 1 zařízení s operačním systémem MacOS X. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

749  s DPH

Nemáte MacOS? Podívejte se na naši nabídku Office 2016 pro Windows.

Microsoft Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Mac

Microsoft Office 2016 pro domácnosti a podnikatele představuje komplexní sadu produktů, která nabízí široké možnosti pro vytváření, úpravy a sdílení dokumentů ve firmách i v domácím prostředí. Tato verze Office je speciálně navržena pro uživatele počítačů Mac, což znamená, že uživatelé mohou využívat všechny výhody Office v kombinaci se stabilitou a intuitivním prostředím MacOS.

Co obsahuje Office 2016 pro domácnosti a podnikatele?

MS Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Mac zahrnuje ikonické aplikace, jako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook, které jsou klíčovými nástroji pro každodenní práci.

Microsoft Office Word 2016

Microsoft Office Word 2016

Word 2016 představuje široké spektrum nástrojů pro skvěle vypadající dokumenty. Texty můžete kreativně přetvořit v profesionální dokumenty, do kterých můžete vkládat různé objekty, jako jsou např. obrázky, grafy nebo objekty z jiných Office aplikací.

Microsoft Office Excel 2016

Microsoft Office Excel 2016

Díky aplikaci Excel 2016 budete moct sledovat a převést data do ucelených a reprezentativních dokumentů na profesionální úrovni. Program je určen pro veškeré operace – od jednoduchých výpočtů po komplexní data, jenž je potřeba důkladně analyzovat a přizpůsobit k interpretaci. Skrze praktické rozdělní tabulky, můžete buď jednotlivě nebo hromadně tabulku filtrovat, vytvářet grafy či vše seřazovat dle vašich potřeb.

Microsoft Office PowerPoint 2016

Microsoft Office PowerPoint 2016

Vytvářejte prezentace na profesionální úrovni. Navrhněte svůj projekt a realizujte jej z grafické stránky dle vaší vize. Tvořte prezentace s kombinacemi textů, animací, fotografií, tabulek, grafů a videí.

Microsoft Office OneNote 2016

Microsoft Office OneNote 2016

OneNote 2016 je aplikace vhodná pro vytváření digitálních poznámek, které vám pomohou si vše perfektně uspořádat. Tvořit je lze ve formách jako text, fotografie, zvukové záznamy, tabulky z Excelu, obrázky nebo náhledy z dokumentů.

Microsoft Office Outlook 2016

Microsoft Office Outlook 2016

Outlook 2016 nabízí vše, co potřebujete ke spravování vašich e-mailů a kalendářů na jednom místě. Aplikace má mnoho funkcí, které zjednodušují každodenní pracovní život. Plánování událostí bude lehčí a snadnější. Výkonnost aplikace je nyní mnohem vyšší než v předchozích verzích. Zprávy se zobrazují okamžitě bez jakýchkoli prodlev a nepřečtené zprávy nyní více vyčnívají, takže nepromeškáte žádné nové emaily.

MS Office 2016 Home & Business Mac je ideální volbou pro využití v domácnosti nebo v podnikání.

Integrace s OneDrive

Jednou z klíčových funkcí MS Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Mac je jeho integrace s OneDrive. Tato integrace umožňuje uživatelům snadno ukládat, sdílet a synchronizovat své dokumenty a soubory napříč různými zařízeními. Uživatelé tak mohou kdykoli a odkudkoli přistupovat ke svým dokumentům a pracovat na nich. Tím se zvyšuje flexibilita a mobilita uživatelů a umožňuje jim být produktivní i mimo kancelářské prostředí.

Spolehlivé nástroje

MS Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Mac klade důraz na spolehlivost, což je klíčový faktor pro každého uživatele. Aplikace Office se pravidelně aktualizuje, což zajišťuje, že uživatelé mají k dispozici nejnovější funkce, a zároveň jsou chráněni před bezpečnostními hrozbami. Díky této kombinaci bezpečnosti a spolehlivosti mohou uživatelé používat aplikace Office s důvěrou a klidem.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Mac?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci
 • Úvodní příručku Microsoft Office

Systémové požadavky

 • OS: Mac OS X 10.10 nebo novější
 • 3 GB volného místa na disku
 • 1 GB nebo více paměti (RAM)
 • Počítač Mac, který má procesor Intel
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Operační systém

MacOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Office 2016 pro domácnosti a podnikatele Mac“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru