Oficiální nová, trvalá a přenositelná licence Office 2021 pro studenty a domácnosti (Office 2021 Home & Student) pro 1 zařízení s operačním systémem Windows. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

1 999  s DPH

Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti je pouze pro Windows 10 a Windows 11. Nemáte Windows 10 ani Windows 11? Podívejte se na naši nabídku starších Office 2016, které jsou kompatibilní i se staršími Windows 8.1 nebo Windows 7. Pokud máte MAC, tak se podívejte na nabídku Office pro MAC.

Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti

Software Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti představuje nejnovější verzi oblíbené kancelářské sady od společnosti Microsoft. Tato verze Office je navržena tak, aby splňovala potřeby studentů a domácích uživatelů. Microsoft Office 2021 poskytuje širokou škálu moderních nástrojů pro tvorbu a správu dokumentů či prezentací. Mimo jiné je vhodný i pro školy.

Aktualizované aplikace na míru pro studenty

S novými Office 2021 Home and Student získáte aktualizované aplikace pro vyšší produktivitu a větší spokojenost. Najdete zde nové nástroje pro psaní, datové typy, funkce, nástroje pro překlad a úpravy, pohyblivou grafiku, funkce pro snadné použití a mnoho dalšího. Nové funkce spoluvytváření, nástroje rukopisu, datové typy, funkce, překladatelské a editační nástroje, pohyblivou grafiku, funkce snadného použití. Objevte nové možnosti, které vám nabízí sada kancelářských aplikací.

Hlavní přednosti Office 2021 pro studenty a domácnosti:

 • Aplikace můžete využívat bez přístupu k internetu.
 • Obsahuje Word, Excel a PowerPoint.
 • Nástroje, které vám pomůžou společně vytvářet a komunikovat s kolegy nebo klienty

Vytvářejte bez překážek a námahy s Office 2021 pro studenty a domácnosti

Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti přináší aktualizované verze oblíbených aplikací, jako je Word, Excel a PowerPoint, které jsou navrženy tak, aby podporovaly maximální produktivitu a efektivitu. Tyto aktualizované aplikace přinášejí uživatelům moderní prostředí a širokou škálu funkcí pro tvorbu výkonných dokumentů a prezentací.

Jednou z výhod je možnost práce kdekoli, protože aplikace máte plně nainstalované na PC, takže při vyřizování úkolů nejste závislí na internetu.

Microsoft Word 2021

Přináší vylepšené funkce výkonu, které pomáhají systému běžet rychleji a nové automatické ukládání zajistí, že už nikdy neztratíte právě rozdělanou nebo hotovou práci. Word 2021 nabízí výkonnější vyhledávání, doplňkové grafiky, a podporu ODF 1.3. Tento program zajistí snadnou spolupráci uživatelů, kteří mohou sdílet soubory a v případě, že někdo na sdílených souborech provádí úpravy, dostanou upozornění.

Microsoft Excel 2021

Využívá ještě robustnější vzorce než jeho předchozí verze. Vytváření tabulek je tak rychlejší a tabulky se aktualizují při změnách informací. Vylepšené navigační a vyhledávací funkce zajistí rychlé nalezení dat, která uživatel potřebuje. Dále přináší dynamická pole.

Microsoft Office 2021 PowerPoint

Microsoft PowerPoint 2021

S jeho pomocí snadno vytvoříte poutavé dokumenty a prezentace s novými moderními vizuály. Vylepšené navigační a vyhledávací funkce urychlují hledání všeho co potřebujete. Aplikace nabízí lepší přehrávání prezentací, snadnější výběr barev a více šablon formátů.
Microsoft Office 2021 aplikace

Microsoft Office 2021 Home & Student je vhodný pro studenty, školy a domácností.

Integrace s cloudem a online službami

Jednou z významných funkcí softwaru Microsoft Office 2021 je také jeho integrace s cloudovými službami, jako je OneDrive a Microsoft Teams. Tato integrace umožňuje uživatelům snadno ukládat dokumenty do cloudu a přistupovat k nim odkudkoli a kdykoli prostřednictvím libovolného zařízení pouze s internetovým připojením. Navíc umožňuje spolupráci v reálném čase s kolegy a spolupracovníky přes aplikace Microsoft Teams, což posiluje produktivitu a efektivitu práce týmů a skupin. Tato integrace s cloudovými a online službami umožňuje uživatelům spojení i v digitálním prostředí.

Uživatelská přívětivost

Software Microsoft Office 2021 přináší také uživatelsky přívětivé rozhraní, které usnadňuje navigaci a používání aplikací. S jasným a intuitivním uspořádáním nástrojů a funkcí mají uživatelé snadný přístup ke všem potřebným funkcím pro tvorbu a úpravu dokumentů, prezentací a tabulek. Tento moderní design zvyšuje efektivitu práce a zlepšuje uživatelský zážitek, což přispívá k produktivitě a spokojenosti uživatelů.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci
 • Úvodní příručku Microsoft Office

Systémové požadavky

 • OS: Windows 10, Windows 11
 • 4 GB volného místa na disku
 • 2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
 • 1,6 GHz procesor alespoň s dvěma jádry
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Operační systém

Windows

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Office 2021 pro studenty a domácnosti“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Co by Vás mohlo zajímat

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru