Oficiální druhotná, trvalá a přenositelná licence Microsoft Windows 10 Home pro 1 zařízení. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

299  s DPH

Microsoft Windows 10 Home

Operační systém Windows 10 Home nikdy nebyl lepší, díky neustálému zlepšování na základě předešlých chyb předešlých verzí. Zárukou jsou praktické, elegantní a rychlé funkce. Doposud nejobsáhlejší rozmezí aplikací a funkcí vám zpříjemní práci a volnočasové virtuální aktivity. Tento software patří mezi ty nejoblíbenější.

Windows 10 je operační systém pro osobní počítače od firmy Microsoft z řady Windows NT, který byl vydán 29. července 2015. Zavádí jednotné uživatelské prostředí pro různé platformy (stolní počítače, notebooky, tablety, chytré telefony, herní konzole Xbox a další). Propojuje Moderní aplikace a Windows Aero, přidává podporu pro virtuální plochy, sjednocuje obchod s aplikacemi Windows Store. Předchůdcem je systém Windows 8.1.

Dne 28. července 2015 nabídla firma Microsoft bezplatnou aktualizaci na Windows 10 pro systémy Windows 7 a Windows 8/8.1. Nabídka skončila 29. července 2016, ale dále byl možný přechod zdarma pro uživatele „usnadnění“ až do 31. prosince 2017.

Microsoft Windows 10 logo

Multitasking v Windows 10 Home

Hlavní panel ve Windows 10 nově obsahuje tlačítko Task View, které je (stejně jako tažení prstem od levého okraje obrazovky) vstupem do řízení multitaskingu. Zde je samozřejmě možné přeskakovat z jedné aplikace do druhé, přibyla zde navíc možnost vytváření virtuálních ploch. Uživatel si také může vybrat, zda chce zobrazovat aplikace z jiných ploch na hlavním panelu právě otevřené plochy.

Microsoft Windows 10 Multitasking

Continuum

Continuum je nová funkce, pomocí které je software Windows 10 schopen zjistit, jaký typ hardwaru používáte a vybrat vám správné rozhraní.

Okna se proto budou přizpůsobovat vašemu zařízení a vy budete mít opět o starost méně.

Microsoft Windows 10 Continuum

Microsoft Edge

Tento moderní webový prohlížeč vás ohromí svými funkcemi a možnostmi, které vám doslova vyrazí dech. Tento prohlížeč s přehledem dokáže konkurovat největším hráčům na trhu mezi prohlížeči.

Microsoft Edge

Vylepšené přichytávání aplikací v Windows 10 Home

V dřívějších verzích software Windows bylo možné přichytit okna pouze k polovině obrazovky, nyní je tato možnost rozšířena také na čtvrtinu obrazovky – to při přichycení aplikace k rohu monitoru. Navíc, při opakovaném stisknutí klávesy Windows a některé šipky je možné aplikaci přichytit také k horní nebo dolní polovině obrazovky. Pokud se okno přichytí k polovině obrazovky, otevře se navíc asistent přichytávání, který zobrazí výběr ostatních aplikací k přichycení do volného prostoru.

Notifikační centrum

Notifikační centrum se poprvé objevilo v sestavení 9860. Je určeno pouze pro práci s notifikacemi, nenabízí tedy žádné rychlé nastavení. Spouští se pomocí nové ikony v oznamovací oblasti Hlavního panelu.

Ostatní

Další zajímavou funkcí je nastavení barvy motivu na automatickou. V tomto případě je tato barva vždy určena barvou pozadí. Vylepšen byl také příkazový řádek, který nyní podporuje klávesové zkratky. Navíc při ovládání myší nejde aktivovat panel Charm; jeho funkci nyní obstarává nové tlačítko v horní liště spuštěných aplikací. Mnoho změn se událo také ve verzi pro firmy, které mohou například lépe oddělovat firemní data od dat osobních.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Windows 10 Home?

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz ke stažení
  • Návod pro instalaci a aktivaci
  • Daňový doklad (fakturu)
  • 30 denní záruku vrácení peněz
  • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

  • Procesor 1 GHz nebo rychlejší
  • 1 GB paměti RAM (32 bitů) nebo 2 GB RAM (64 bitů)
  • Až 20 GB volného místa na pevném disku
  • Grafický procesor DirectX® 9 s ovladačem WDDM
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Druhotný software

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Windows 10 Home“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Co by Vás mohlo zajímat

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru