Tip

Oficiální druhotná, trvalá a přenositelná licence VMware Fusion 13 Pro (VMware Fusion 13.5 Pro) pro 1 zařízení s operačním systémem MacOS. Jedná se o verzi v anglickém jazyce.
Přečíst popis produktu

Na skladě

999  s DPH

VMware Fusion 13 Pro

S VMware Fusion 13 Pro (VMware Fusion 13.5 Pro) otevřete bránu do světa virtualizace na vašem Macu. Tato profesionální virtualizační platforma vám umožní spouštět širokou škálu operačních systémů a aplikací na jednom zařízení bez kompromisů.

Klíčové funkce:

 1. Podpora pro nejnovější macOS a Windows: Využijte plnou podporu pro nejnovější verze macOS a Windows a užívejte si maximální flexibility ve vývoji a testování.
 2. Vysoký výkon: VMware Fusion 13 Pro nabízí vysoký výkon virtualizace, což umožňuje plynulý běh náročných aplikací a her na vašem Macu.
 3. Vícejádrová optimalizace: Proveďte vícejádrovou optimalizaci svých virtuálních strojů a maximalizujte výkon v každém detailu.
 4. Podpora pro špičkové technologie: Využijte podporu pro nejnovější technologie, včetně USB-C, DirectX 11 a Metal Graphics, což zajišťuje plnou kompatibilitu s moderními periferiemi a grafickými funkcemi.
 5. Vývojové a testovací nástroje: Integrované nástroje pro vývoj a testování vám umožňují snadno vytvářet, spravovat a sdílet virtuální stroje pro různé účely.
 6. Škálovatelnost: Vytvářejte a spravujte více virtuálních strojů najednou a optimalizujte svůj pracovní postup s podporou pro virtualizaci v síti.
 7. Bezpečnostní funkce: Udržujte vaše virtuální stroje v bezpečí s širokou škálou bezpečnostních funkcí a možností nastavení.

Proč zvolit VMware Fusion 13 Pro?

VMware Fusion 13 Pro je nezbytným nástrojem pro profesionály, vývojáře a uživatele Macu, kteří chtějí využívat to nejlepší z obou systémů – macOS a Windows. S vysokým výkonem, širokou podporou technologií a profesionálními nástroji pro vývoj a testování představuje VMware Fusion 13 Pro špičku ve světě virtualizace na Macu.

VMware Fusion 13 Pro obrázek v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení VMware Fusion 13 Pro?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • Hardware
  VMware Fusion 13 lze spustit na počítačích Mac s procesory Intel nebo Apple Silicon, které podporují macOS 12 a novější.
 • Software
  Fusion 13 podporuje macOS 12 Monterey a macOS 13 Ventura.
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Druhotný software

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Operační systém

MacOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Anglická a další

Co by Vás mohlo zajímat

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru