Tip

Oficiální nová, trvalá a přenositelná licence VMware Fusion 13 Pro pro 1 zařízení s operačním systémem Mac OS. Jedná se o verzi v anglickém jazyce.
Přečíst popis produktu

Na skladě

1 499  s DPH

VMware Fusion 13 Pro

VMware Fusion: Desktopové hypervizory pro Mac

Získejte svobodu být produktivnější, agilnější a bezpečnější v preferovaném prostředí. IT profesionálové, vývojáři a firmy si vybírají desktopové hypervizory VMware Fusion pro bezkonkurenční podporu operačních systémů, solidní stabilitu a pokročilé funkce. S VMware Fusion 13 Pro můžete na Macu provozovat téměř libovolný operační systém jako virtuální počítač pro vývoj, testování, hraní her nebo dokonce simulaci produkčních cloudů na lokálních desktopech.

Spouštění téměř libovolného operačního systému na Macu

Spuštění Windows na Macu je jen začátek. Můžete si vybrat ze stovek podporovaných operačních systémů, od distribucí Linuxu připravených pro cloud až po nejnovější Windows 11 na počítačích Intel nebo Apple Silicon Mac, a to vše bez restartování.

Zlepšení konektivity vSphere

Připojte se ke vzdáleným serverům vSphere a ESXi a spouštějte, ovládejte a spravujte virtuální počítače a fyzické hostitele s lepším přehledem o topologii datového centra a hostitelů. Snadný přenos virtuálních počítačů pomocí funkce drag-and-drop.

Vývoj a testování pro libovolnou platformu

Nástroj CLI vctl umožňuje vytvářet, spouštět a spravovat kontejnery OCI a clustery Kubernetes s funkcemi zabezpečení, výkonu a izolace virtuálních počítačů.

Navrhujte a demonstrujte softwarová řešení

Díky možnosti spustit celý virtuální cloudový stack na jediném Macu můžete předvést kompletní řešení v reálném čase s bezpečnými body návratu k použitelným konfiguracím.

Klíčové vlastnosti VMware Fusion 13 Pro:

Podpora počítačů Apple Silicon a Intel Mac

Fusion 13 Pro a Player podporují spouštění virtuálních počítačů v macOS 12 Monterey nebo macOS 13 Ventura na počítačích Mac s procesory Intel nebo Apple Silicon.

Virtuální stroje Monster

Podpora masivně velkých virtuálních počítačů s až 32 jádry CPU, 128 GB RAM, 10TB virtuálními disky a 8 GB vRAM na virtuální počítač s dostupným hardwarem.

Podpora systému Windows 11

Spouštějte virtuální počítače se systémem Windows 11 na hardwaru Intel nebo Apple Silicon s novým virtuálním modulem Trusted Platform Module s rychlým šifrováním.

Zkušenosti v sandboxu

Izolujte Mac od Windows vypnutím integračních funkcí, což vám umožní zabezpečit a chránit operační systémy před sebou navzájem.

Výkonná grafika s eGPU (Intel)

Spouštějte moderní hry a aplikace s podporou DirectX 11 a OpenGL 4.3 ve Windows a Linuxu, s podporou eGPU pro dosažení maximálního výkonu. (Podpora DX11 a eGPU je pouze pro Intel)

Virtuální sítě pro profesionály

Vytvářejte vlastní virtuální sítě s unikátním nastavením podsítí, velikostí MTU, přesměrováním portů NAT, simulacemi degradovaných sítí a dalšími funkcemi s aplikací Fusion Pro.

VMware Fusion 13 Pro obrázek v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení VMware Fusion 13 Pro?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • Hardware
  VMware Fusion 13 lze spustit na počítačích Mac s procesory Intel nebo Apple Silicon, které podporují macOS 12 a novější.
 • Software
  Fusion 13 podporuje macOS 12 Monterey a macOS 13 Ventura.
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Operační systém

MacOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Anglická a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „VMware Fusion 13 Pro“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru