Tip

Oficiální nová licence ESET Small Business Security na bázi předplatného pro 5 až 10 zařízení s operačním systémem Windows, MacOS, Android, Windows Server nebo iOS. Jedná se o přenositelnou a multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

4 240 14 595  s DPH

Vyprázdnit výběr

Účinná ochrana ESET Small Business Security malým firmám na míru

UPOZORNĚNÍ: Pro prodloužení předplatného potřebujeme znát ID vašeho stávajícího předplatného (nejedná se o licenční klíč)!

ESET je globální společnost specializovaná na digitální zabezpečení. Naše oceňované technologie chrání víc než miliardu uživatelů internetu a stovky tisíc firem.

Nabízíme nejmodernější řešení ochrany soukromí a identity, zařízení i chytrých domácností. V našich technologiích se propojují odborné zkušenosti s možnostmi umělé inteligence, několik vrstev zabezpečení a cloudová ochrana v reálném čase. Výsledkem je proaktivní řešení proti současným kybernetickým hrozbám. Důraz klademe na prevenci, snadnou správu a malé zatížení zdrojů.

Společnost ESET provozuje ve světě 13 výzkumných a vývojových center a do oboru digitálního zabezpečení už více než 30 let přináší technologické inovace. Působíme ve 195 zemích a nabízíme silnou lokální podporu.

V rychle měnícím se světě kybernetické bezpečnosti je bezpečnostní řešení ESET sázkou na jistotu.

ESET HOME: UCELENÁ SPRÁVA ZABEZPEČENÍ NA JEDNÉ PLATFORMĚ

ESET HOME je uživatelsky přívětivá platforma, kde si jednoduše aktivujete nebo obnovíte předplatné nebo přidáte nová zařízení, která chcete ochránit. Umožňuje monitorovat stav zabezpečení nebo si stáhnout a aktualizovat používaná řešení. Aktivujete bezpečnostní řešení jako je ochrana souborového serveru, virtuální privátní síť (VPN) nebo správce hesel. ESET HOME je k dispozici přes webový portál nebo v mobilní aplikaci.

FUNKCE A VÝHODY:
Co vám platforma ESET HOME umožní?

Zhodnotit stav zabezpečení

Získejte podrobné informace o zabezpečení všech zařízení připojených k vašemu účtu: udělejte si přehled o problémech a aktualizacích, počtu aktivovaných zařízení a využijte další možnosti.

Stahovat, aktualizovat, obnovovat

Propojte si účet se zakoupeným předplatným, které můžete průběžně sledovat a podle potřeby rozšířit nebo prodloužit.

Zajistit bezpečnost s funkcí Anti-Theft

Ochraňte zařízení pro případ ztráty nebo krádeže.

Funkce Anti-Theft umožňuje snadno uzamknout zařízení, sledovat je a lokalizovat. Chrání tak vaše data před neoprávněným přístupem, aby nedošlo k narušení vašeho soukromí.

Využít nástroje jako je správce hesel, ochranu serveru, VPN a další

V ESET HOME získáte výkonné bezpečnostní funkce. Správce hesel bezpečně uchová a uspořádá vaše hesla. ESET Safe Server chrání cenná data na vašich firemních serverech. Virtuální privátní síť (VPN) zabezpečuje vaše připojení ve veřejných i soukromých prostorech.

Kromě zmíněných nástrojů je k dispozici ještě řada dalších. Přečtěte si podrobnější informace na stránkách www.eset.com.

ESET SMALL BUSINESS SECURITY

ESET Small Business Security vám pomůže ochránit transakce na internetu, uzamknout a lokalizovat zařízení, spravovat hesla a chránit servery. Můžete také šifrovat citlivá data a vyhnout se phishingovým podvodům. Vaše bezpečí a soukromí ochrání funkce Anti-Theft, Bezpečné procházení webu a neomezené zabezpečení VPN. Předplatné chrání firemní i osobní zařízení. Je spolehlivé, cenově výhodné a nenáročné na hardware.

KLÍČOVÉ FUNKCE
Jaké výhody získáte?

 • Bezpečné bankovnictví – nabízí automatickou ochranu při on-line provádění bankovních operací a transakcí. Komunikace mezi klávesnicí a prohlížečem je navíc šifrovaná, což vás chrání před činností programů zaznamenávajících stisknutí kláves (tzv. keyloggery).
 • Bezpečné procházení webu – chraňte firemní aktivity na internetu díky režimu zabezpečeného prohlížeče. Funkce přináší další vrstvu ochrany při procházení internetu: chrání vás před malwarem, zaznamenáváním stisknutí kláves a dalšími typy digitálních hrozeb. Automaticky se aktivuje ve všech kompatibilních prohlížečích.
 • Zabezpečení a ochrana soukromí v prohlížeči – rozšíření prohlížeče posiluje zabezpečení a ochranu soukromí. Pomůže vám snadno rozlišit bezpečné výsledky vyhledávání od nebezpečných. Ochrání vás před phishingovými weby a dalšími hrozbami. Nechte si na vyžádání nebo automaticky vyčistit data prohlížeče. Budete tak mít v digitálním prostředí pořádek a optimalizujete výkon prohlížeče. Jedinečná funkce Vyčištění metadat odebere metadata z obrázků nahrávaných do prohlížeče.
 • Anti-Theft – optimalizujte ochranu svých zařízení a v případě ztráty či krádeže podnikněte patřičné kroky. Spusťte automatické monitorování ztraceného nebo odcizeného přenosného počítače pro případ, že se připojí k internetu. Můžete zjistit jeho polohu a vytvořit vlastní zprávu, která se zobrazí na obrazovce. Získejte přístup ke kameře zařízení, ať můžete sledovat jeho okolí a snadno získat a nahrát snímky obrazovky, které se uloží přímo do rozhraní ESET HOME. To všechno zvyšuje šanci, že dostanete zařízení zpět.
 • Anti-Phishing – chraňte svoje soukromí a aktiva. Funkce Anti-Phishing vás chrání před podvody a falešnými weby, které se z vás snaží vylákat citlivé informace nebo vám podsouvají lživé zprávy.
 • Ochrana proti ransomwaru – blokuje pokusy znemožnit vám přístup k vašim datům a požadovat za něj výkupné. Využívá pokročilou detekci na základě chování a chrání vás a vaši firmu před škodlivým kódem a poškozením zařízení.
 • Správce hesel – stačí si pamatovat jediné heslo! Funkce vám umožní bezpečně si uložit a uspořádat hesla, automaticky vyplňovat formuláře a generovat silně zašifrovaná hesla. Můžete si také na dálku zabezpečit historii procházení a nechat si posílat varování v případě ohrožení hesel. V řešení je integrováno rozpoznávání obličeje v systému iOS a začlenit do něj lze také dvoufázové ověření s aplikací Google Authenticator.
 • Ochrana serveru – servery jsou srdcem firemní IT infrastruktury. Funkce poskytuje ochranu souborových serverů, na kterých běží operační systéme Windows Server. Nabízí vícevrstvou ochranu, která tvoří štít proti ransomwaru a připojení do botnetu. Je to vynikající způsob, jak podpořit plynulý chod firmy.
 • Šifrování dat – ochranu soukromí a zabezpečení posílí výkonné šifrování souborů a výměnných médií. Předcházejte krádežím dat při ztrátě USB zařízení či notebooků a zajistěte si bezpečnou spolupráci a sdílení dat.
 • VPN – zabezpečte své síťové připojení ve veřejných prostorech i v soukromí. Virtuální privátní síť (VPN) zabraňuje krádežím dat a nežádoucímu sledování a chrání vás i vaše data díky anonymní IP adrese. Díky neomezené šířce pásma máte neomezený přístup k obsahu na internetu.

To všechno a ještě mnohem víc. Řešení obsahuje další funkce na ochranu vašeho života na internetu i vašeho podnikání.

ESET Small Business Security můžete pohodlně spravovat na komplexní platformě ESET HOME, která vám pomůže naplno využít všechny jeho možnosti.

Jednorázová instalace, trvalá ochrana.

SROVNÁNÍ DOSTUPNOSTI FUNKCÍ

ESET Small Business Security srovnání funkcí
Poznámka: Funkce se mohou lišit v závislosti na operačním systému.

Co obdržíte po zakoupení ESET Small Business Security?

 • Originální aktivační klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • ESET Small Business Security and VPN funguje na každém počítači s operačním systémem Microsoft Windows® 10, 11 a novějším.
 • ESET Safe Server funguje na operačním systému Windows Server 2019 a novějším.
 • ESET Cyber Security and VPN funguje na operačním systému macOS 11 a novějším.
 • ESET VPN and Password Manager funguje na operačním systému iOS 11 a novějším.
 • ESET Mobile Security, VPN and Password Manager funguje na operačním systému Android 6.0 a novějším. Funkce Autofill v ESET Password Manageru je podporována od verze operačního systému Android 8.0 a novějšího.
 • Je vyžadováno připojení k internetu. ESET Smart TV Security funguje na operačním systému Google TV OS s Google Play Store.
 • Pro kompatibilitu s nejnovějšími verzemi mobilních operačních systémů sledujte naši nápovědu.
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

5 zařízení, 6 zařízení, 7 zařízení, 8 zařízení, 9 zařízení, 10 zařízení

Délka licence

1 rok, 2 roky, 3 roky

Operační systém

Windows, Windows Server, MacOS, Android, iOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ESET Small Business Security“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru