Tip

Oficiální nová licence F-Secure Total na bázi předplatného na 1 nebo 2 roky pro 1, 3, 5 nebo 10 zařízení s operačním systémem Windows, MacOS, Android a iOS. Jedná se o multijazyčnou verzi bez češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

839 1 699  s DPH

Vyprázdnit výběr

F-Secure Total

Totální bezpečnost a soukromí s aplikacemi F-Secure Internet security pro všechna zařízení, VPN a F-Secure ID Protection v jednom balení!

Kombinace produktů F-Secure SAFE, VPN a nyní nově prémiová verze služby F-Secure KEY do jediné služby, vám poskytne komplexní ochranu proti virům, hackerům, škodlivému softwaru a poskytne totální soukromí na internetu.
Licence tohoto SW navíc obsahuje také licenci služby Data Recovery.

F-Secure Internet Security

Je navržen tak, aby v online světě chránil bezpečnost a soukromí uživatelů. Procházení internetu, nakupování a online platby, sledování videa, poslouchání hudby, komunikace s rodinou a přáteli jsou díky používání F-Secure SAFE bezpečné. Chrání před viry, trojskými koni, spywarem, útoky hackerů a krádeží identity. S jeho pomocí procházejte internet a plaťte online bez zbytečných starostí. Mějte jistotu, že je Wi-Fi připojení vždy zabezpečené. Navíc jde o jedinou službu, která ochrání celou rodinu. Funkce rodičovské kontroly Vám umožní omezit čas strávený na internetu a hrami u vašich dětí, navíc bezpečný prohlížeč omezí přístup na nevhodné stránky dle vašeho nastavení. Jednoduchá správa zařízení, pro které je licence přidělena přes webový portál. Máte nový telefon či tablet či PC? Nevadí – licenci jednoduše přiřadíte na nové zařízení.

F-Secure VPN

Téměř všechno, co děláte na internetu, je důsledně sledováno a data jsou průběžně ukládána. Divíte se proč? Webové stránky si při každé návštěvě vytváří návštěvníkův profil, aby mohly cílit různá reklamní sdělení a nabídky. Klient F-Secure VPN VPN je odlišný od ostatních VPN klientů tím, že blokuje obtěžující trackery a dělá prohlížení webových stránek plynulejší a načítání stránek rychlejší. Navíc můžete díky virtuální IP adrese používat služby omezené pro jiné země, například sledovat nejnovější seriály, sport…

F-Secure ID protection

Součástí F-Secure TOTAL je nyní nově prémiová verze služby F-Secure ID Protection, sofistikovaný správce hesel a ochránce vaší identity díky kterému nebudete více tápat nad heslem k jakémukoli účtu. Zároveň se tvorba jedinečných a silných hesel na všech účtech stane hračkou, stejně jako uchovávání jejich aktuální verze napříč všemi zařízeními. Jako bonus vás F-Secure Identity aktivně upozorní na závažné úniky dat, takže se nestane, že byste se o nich dozvěděli až někdy později – nebo vůbec.

F-Secure Total obrázek z programu v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení F-Secure Total?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

Windows

 • Windows: 10 s nainstalovanými nejnovějšími aktualizacemi (všechny 32bitové a 64bitové edice; tablety založené na ARM nejsou podporovány)
 • Windows 8.1 (tablety s ARM nejsou podporovány)
 • Připojení k internetu pro ověření licence a aktualizace

Mac: OS X

 • macOS 14 (Sonoma)
 • macOS 13 (Ventura)
 • macOS 12 (Monterey)
 • macOS 11 (Big Sur)
 • Připojení k internetu pro ověření licence a aktualizace

Smartphony a tablety:

 • Android 8.0 nebo novější
 • iOS 14.0 nebo novější
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení, 3 zařízení, 5 zařízení, 10 zařízení

Délka licence

1 rok, 2 roky

Operační systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Anglická a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „F-Secure Total“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Co by Vás mohlo zajímat

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru