Co budu potřebovat?

Připojení k internetu je nutnost pro instalaci CCleaner. Pokud již používáte CCleaner 5.46 nebo vyšší pro Windows (nebo CCleaner 1.16 nebo vyšší pro Mac), nemusíte jej znovu stahovat. Po registraci a restartu CCleaner by se měl automaticky aktualizovat na nejnovější verzi. Níže si ukážeme, jak probíhá instalace a aktivace CCleaner produktů.

Instalace CCleaneru

Spustíme instalační soubor a vybereme jazyk Česky (Czech) a klikneme na Install.

CCleaner spuštění instalace

Po dokončení instalace vybereme Run CCleaner.

CCleaner dokončená instalace

Kde se zadává licenční klíč? (CCleaner pro Windows):

V případě, že jste si nainstalovali CCleaner Professional z výše uvedeného odkazu, mělo by se objevit registrační pole s výzvou k zadání vašich údajů. Pokud se registrační pole nezobrazí, postup or zadání vaší licence je následující: přejděte do Možnosti  >  O aplikaci v CCleaner a klikněte na Registrovat nebo Informace  o licenci a zadejte vše potřebné.

Zda například zadáte nový licenční klíč do kopie CCleaner Professional, která již byla zaregistrována, na obrazovce Licenční informace uvidíte své staré licenční informace , které můžete aktualizovat kliknutím na odkaz Registrovat nový klíč .

CCleaner informace o licenci

Pokud upgradujete CCleaner Free na CCleaner Professional, musíte jít do Options > About > Upgrade to Pro , a mělo by to vypadat nějak takto:

CCleaner registrace

Jestliže aktuálně používáte novější verzi CCleaner, můžete být požádáni o samostatné zadání svého jména a licenčního klíče. Při kopírování a vkládání licenčního klíče buďte opatrní, abyste před nebo za klíčem nezahrnuli žádné mezery.

CCleaner zadání licenčního klíče

Kde mám zadat svůj licenční klíč? (CCleaner Professional pro Mac):

Svou licenci můžete zaregistrovat do CCleaner Professional pro Mac pomocí následujících kroků:

 1. Otevřete CCleaner > klikněte na Možnosti > O aplikaci
 2. Klikněte na Registrovat nebo Upgradovat na Pro

V opačném případě, pokud je licence již zaregistrována v aplikaci CCleaner, ale potřebujete aktivovat nový náhradní licenční klíč, můžete to provést tímto způsobem: 

 1. Otevřete CCleaner > klikněte na Možnosti > O aplikaci
 2. Dvakrát klikněte na řádek textu, který říká Registrováno na: [Vaše jméno]

Když se otevře registrační dialog, zadejte své registrační údaje CCleaner Professional nebo CCleaner Professional Plus z e-mailu s potvrzením nákupu.

Jak si mohu stáhnout a nainstalovat CCleaner Android?

 • CCleaner Android je k dispozici ke stažení z obchodu Google Play:
 • Otevřete Obchod Google Play z obrazovky aplikací v zařízení Android a vyhledejte CCleaner.
 • Otevřete stránku CCleaner z výsledků vyhledávání.
 • Klepněte na Instalovat a pokud budete požádáni o oprávnění, vyberte Přijmout.
 • Po dokončení instalace klepněte na Otevřít a začněte používat aplikaci.
 • Výběrem možnosti Pokračovat potvrďte, že jste si přečetli a souhlasíte s podmínkami licenční smlouvy s koncovým uživatelem CCleaner a zásad ochrany osobních údajů.
 • CCleaner je nyní nainstalován a připraven k použití. Chcete-li získat další funkce a funkce, upgradujte na CCleaner Android Pro.

Tento postup můžete využít na produkty z naší nabídky: CCleaner pro Android Pro, CCleaner Professional Mac, CCleaner Professional Windows a CCleaner Professional Plus.