Oficiální druhotná, trvalá a přenositelná licence Office 2013 pro domácnosti a podnikatele (Office 2013 Home & Business) pro 1 zařízení s operačním systémem Windows. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

599  s DPH

Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele

Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele neboli Microsoft Office 2013 Home and Business představuje komplexní sadu produktů, která nabízí široké možnosti pro vytváření, úpravy a sdílení dokumentů jak v domácím, tak i ve firemním prostředí. Tato verze Office je navržena tak, aby uspokojila potřeby jak běžných uživatelů, tak i podniků, jelikož poskytuje širokou škálu funkcí a nástrojů pro zvýšení efektivity práce.

Co obsahuje Office 2013 pro domácnosti a podnikatele?

Microsoft Office Word 2013 Microsoft Office Excel 2013 Microsoft Office PowerPoint 2013 Microsoft Office OneNote 2013 Microsoft Office Outlook 2013

Microsoft Office 2013 Home & Business je ideální volbou do domácností a nebo také pro podnikatelské účely.

Microsoft Office Word 2013

Word 2013 je ideální pro úpravu textů a tvorbu profesionálně vypadajících dokumentů. Do dokumentů lze vložit různé obrázky, grafy či tabulky pro lepší přehlednost.

Microsoft Office Excel 2013

Excel 2013 je nepostradatelným nástrojem pro vytváření tabulek a práci s daty. Aplikace navíc umožňuje provádět široké spektrum operací, a to od jednoduchých výpočtů až po složité kontingenční tabulky. Pomocí Excelu lze také vytvářet grafy z nanesených dat.

Microsoft Office PowerPoint 2013

PowerPoint 2013 je standardem pro tvorbu poutavých prezentací. Tvorba prezentací je navíc s tímto programem velice jednoduchá a intuitivní. Prezentaci můžete samozřejmě doplnit o grafy či obrázky.

Microsoft Office OneNote 2013

OneNote 2013 umožňuje uživatelům vytvářet vlastní poznámky. Poznámky navíc nemusíte tvořit pouze jako text, ale můžete zvolit i formu zvukových záznamů, obrázků apod.

Microsoft Office Outlook 2013

Outlook 2013 slouží jako kompletní emailový klient pro správu e-mailů a kalendářů. Jedná se o skvělou aplikaci pro každodenní plánování událostí či pracovní činnosti.

Každá z těchto aplikací nabízí unikátní sadu funkcí a nástrojů, které umožňují uživatelům vytvářet dokumenty, tabulky, prezentace, poznámky, e-maily a další obsah podle jejich potřeb a preferencí. Díky tomu mohou uživatelé pracovat na široké škále projektů a úkolů a dosáhnout tak svých cílů efektivně a profesionálně.

Snadné sdílení dokumentů

Jedním z hlavních benefitů používání softwaru Microsoft Office 2013 je jeho schopnost integrace a sdílení dokumentů mezi různými uživateli a zařízeními. Díky integraci s OneDrive mohou uživatelé snadno ukládat své dokumenty do cloudu a přistupovat k nim odkudkoli a kdykoli pomocí libovolného zařízení s internetovým připojením. Tato funkcionalita umožňuje uživatelům spolupracovat na dokumentech v reálném čase, sdílet je s kolegy a spolupracovat na projektech bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. To výrazně zvyšuje efektivitu práce a umožňuje uživatelům mít dokumenty vždy po ruce.

Uživatelská přívětivost

Software Microsoft Office 2013 se vyznačuje také moderním a intuitivním designem, který usnadňuje navigaci a používání aplikací. Uživatelské rozhraní je optimalizováno pro efektivní práci a poskytuje přístup k důležitým funkcím a nástrojům ve vhodném uspořádání. Používání Microsoft Office tak přispívá k plynulému a příjemnému uživatelskému zážitku. Díky tomu je software Microsoft Office 2013 snadno použitelný i pro uživatele s různými úrovněmi zkušeností s počítači.

Vhodný pro široké spektrum uživatelů

Díky své široké nabídce aplikací a funkcí je software Microsoft Office 2013 Home and Business tak vhodný pro široké spektrum uživatelů a pracovních situací, což ho činí ideální volbou pro každodenní použití.

Co obdržíte po zakoupení tohoto produktu?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci
 • Úvodní příručku Microsoft Office

Systémové požadavky

 • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10, 11
 • 3 GB volného místa na disku
 • 1 GB RAM (32-bit); 2 GB RAM (64-bit)
 • 1 GHz nebo rychlejší procesor s SSE2
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Druhotný software

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Operační systém

Windows

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Office 2013 pro domácnosti a podnikatele“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru