Oficiální druhotná, trvalá a přenositelná licence Microsoft Windows 7 Professional pro 1 zařízení. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

339  s DPH

Microsoft Windows 7 Professional

Ano, čtete zcela správně. Opravdu ještě nabízíme operační systém Windows 7. Ptáte se z jakého důvodu? Tento software je stále jedním z nejoblíbenějších operačních systémů a lidé na něj ještě dnes nedají dopustit. Tato verze také patří mezi produkty, které lidé kupují velmi často i v současnosti.

Obsahuje funkce jako „Vzdálená plocha“, která Vm umožní pracovat na dálku jinými lidmi za pomocí bezpečného propojení. To samé platí o funkci „Domácí skupina“, která vám umožní sdílet soubory napříč zařízeními v domácnosti. Vše zcela bezpečně.

Novinky Windows 7

Software Windows 7 obsahuje řadu změn proti předchozím verzím systému Windows, například vyhledávání, snaha o rychlejší nastartování systému, podpora vícejádrových procesorů, podpora pro virtuální pevné disky, zmenšené jádro MinWin nebo rozpoznávání řeči a rukopisu. Rozpoznávání rukopisu na rozdíl od rozpoznávání řeči podporuje i češtinu.

Podle zprávy zaslané TG Daily, přidává sestavení Milestone 1 Windows Seven podporu pro systémy, které využívají více heterogenních grafických karet od různých dodavatelů a nové verze Windows Media Center. Mezi nové funkce Milestone 1 také patří tzv. gadgety integrované přímo do Průzkumníka Windows, gadget pro Windows Media Center, schopnost vizuálního PINu, možnost spouštění položek jak z nabídky Start, tak z hlavního panelu a lepší mediální funkce. Je integrován XPS Essentials Pack, dále Windows PowerShell Integrated Scripting Environment (ISE) a přestavěná kalkulačka s víceřádkovými možnostmi vkládání dat, včetně programových a statistických režimů spolu s převodníkem jednotek.

Do ovládacích panelů bylo přidáno mnoho nových položek: Akcelerátory, ClearType Text Tuner, Displej kalibrace barev, Průvodce miniaplikacemi, Infračervený port, Uzdravení, Odstraňování závad, Pracovní Centra, Zaměřovací a další senzory, Manažer doporučení, Biometrická zařízení, Systémové ikony, Windows Solution Center, Zobrazení (Displeje). Centrum zabezpečení systému Windows bylo přejmenováno na Windows Solution Center (Windows Health Center („Windows Zdravotní středisko“) v předchozích verzích systému Windows 7), které nyní zahrnuje i zabezpečení a údržbu počítače.

Microsoft Windows 7 obrázek v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Windows 7 Professional?

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz ke stažení
  • Návod pro instalaci a aktivaci
  • Daňový doklad (fakturu)
  • 30 denní záruku vrácení peněz
  • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

  • 1 GHz nebo rychlejší procesor
  • 1 GB RAM (32 bitů) nebo 2 GB RAM (64 bitů)
  • Až 20 GB volného místa na pevném disku
  • Grafické zařízení DirectX 9 s ovladačem WDDM 1.0
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Druhotný software

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Windows 7 Professional“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru