Oficiální druhotná, trvalá a přenositelná licence Microsoft Windows 7 Ultimate pro 1 zařízení. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

539  s DPH

Microsoft Windows 7 Ultimate

Ano, čtete zcela správně. Opravdu ještě nabízíme operační systém Windows 7. Ptáte se z jakého důvodu? Tento software je stále jedním z nejoblíbenějších operačních systémů a lidé na něj ještě dnes nedají dopustit. Tato verze také patří mezi produkty, které lidé kupují velmi často i v současnosti.

I když jsme již byli svědky uvedení novějších verzí Windows, Windows 7 v edici Ultimate si zachovává své místo jako jeden z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších operačních systémů. Důvodem je jeho osvědčená spolehlivost a široká škála funkcí, které uspokojí jak firemní, tak domácí uživatele.

Zvýšení produktivity a bezpečnosti

Windows 7 Ultimate se pyšní výjimečnou sestavou funkcí pro zvýšení produktivity a bezpečnosti. Umožňuje například využití „Vzdálené plochy“ pro snadný přístup k více počítačům v síti a nabízí pokročilé řešení „Zálohování a obnova“ pro ochranu citlivých dat. Unikátní je též díky BitLockeru, sofistikovanému nástroji pro šifrování, který zvyšuje ochranu dat a zařízení.

Bezprecedentní výkon

V oblasti výkonu a inovací přináší Windows 7 řadu vylepšení, včetně rychlejšího spouštění, podpory vícejádrových procesorů, virtualizace pevných disků, a zmenšeného jádra MinWin. Kromě toho je zde rozpoznávání rukopisu podporující češtinu a pokročilé vyhledávání, které uživatelům usnadňuje navigaci.

S řadou nově přidaných nástrojů v ovládacích panelech, včetně Akcelerátorů, ClearType Text Tuner, a mnoha dalších, poskytuje Windows 7 Ultimate uživatelům bohaté možnosti pro personalizaci a optimalizaci jejich pracovního prostředí. Windows Solution Center, dříve známé jako Centrum zabezpečení systému Windows, nyní integrálně spojuje zabezpečení a údržbu počítače, což zajišťuje, že vaše zařízení bude vždy chráněno a v top kondici.

Funkční vylepšení

Obsahuje nové funkce jako je „Vzdálená plocha“, kdy můžete mít vícero počítačů v síti, nebo také funkci „Zálohování a obnova“, která vám ochrání vaše citlivá data v případě poruchy disku ve vašem počítači.

Co dělá edici Windows 7 Ultimate jedinečnou oproti nižším, je software BitLocker, který za pomocí šifrování mnohel lépe chrání vaše zařízení a data samotná.

Sázka na jistotu

I když je Windows 7 na trhu již řadu let, jeho Ultimate edice stále zůstává synonymem pro vysokou úroveň výkonnosti, spolehlivosti a bezpečnosti, dělajíc z něj ideální volbu pro různorodé použití.

Windows 7 Ultimate je nejvybavenější edicí v této řadě. Je ideální pro firemní využití, ale také pro běžného uživatele.

Microsoft Windows 7 obrázek v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Windows 7 Ultimate?

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz ke stažení
  • Návod pro instalaci a aktivaci
  • Daňový doklad (fakturu)
  • 30 denní záruku vrácení peněz
  • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

  • 1 GHz nebo rychlejší procesor
  • 1 GB RAM (32 bitů) nebo 2 GB RAM (64 bitů)
  • Až 20 GB volného místa na pevném disku
  • Grafické zařízení DirectX 9 s ovladačem WDDM 1.0
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Druhotný software

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Windows 7 Ultimate“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru