Oficiální nová licence Trend Micro Internet Security na bázi předplatného na 1 až 3 roky pro 1, 3 nebo 5 zařízení s operačním systémem Windows. Jedná se o multijazyčnou verzi bez češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

95 339  s DPH

Vyprázdnit výběr

Trend Micro Internet Security

Ochrana online na nejvyšší úrovni. Trend Micro Internet Security je komplexní bezpečnostní řešení navržené pro ochranu vašeho počítače před nejrůznějšími hrozbami z internetu, včetně virů, malware, phishingových útoků a mnoha dalších.

Klíčové funkce:

 1. Rozšířená ochrana před viry a malware: Trend Micro Internet Security využívá pokročilé detekční technologie, aby identifikoval a blokoval viry, spyware, trojské koně a další škodlivý software.
 2. Bezpečné prohlížení internetu: Integrovaný webový filtr chrání před škodlivými webovými stránkami, phishingovými útoky a dalšími online hrozbami.
 3. Ochrana osobních údajů: Zabraňuje neoprávněnému sběru osobních údajů a sledování online aktivit, což pomáhá chránit vaše soukromí.
 4. Silná ochrana před ransomware: Automaticky blokuje a odstraňuje ransomware, chrání klíčová data před šifrováním a ztrátou.
 5. Firewall a síťová ochrana: Ochrana před neoprávněným přístupem a sledováním na síti, aby byla zajištěna bezpečnost vašeho připojení.
 6. Detekce podvodů: Identifikuje a blokuje podvodné e-maily, phishingové pokusy a další formy podvodů.
 7. Rodinná ochrana: Možnost nastavení rodičovských kontrol a sledování online aktivit dětí pro bezpečné procházení internetu.

Proč zvolit Trend Micro Internet Security?

Trend Micro Internet Security je spolehlivým společníkem pro každého, kdo chce bezpečně procházet internet a chránit svůj počítač a osobní údaje. S kombinací pokročilých technologií a uživatelsky přívětivého rozhraní nabízí toto bezpečnostní řešení komplexní ochranu před současnými online hrozbami.

Co obdržíte po zakoupení Trend Micro Internet Security?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • Microsoft Windows 10 (procesor ARM a Windows 10 v režimu S podporované pouze Trend Micro Security na doplňcích Microsoft Edge).
 • Microsoft Windows 11 (procesor ARM a Windows 11 v režimu S podporované pouze Trend Micro Security na doplňcích Microsoft Edge).
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení, 3 zařízení, 5 zařízení

Délka licence

1 rok, 2 roky, 3 roky

Operační systém

Windows

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Anglická a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Trend Micro Internet Security“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Co by Vás mohlo zajímat

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru