Tip

Oficiální nová licence ESET HOME Security Premium na bázi předplatného pro 1 až 10 zařízení s operačním systémem Windows, MacOS, Android nebo iOS. Jedná se o přenositelnou a multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

1 239 7 094  s DPH

Vyprázdnit výběr

ESET HOME Security Premium

Zvyšte svou ochranu pomocí ESET HOME Security Premium správce hesel, šifrování citlivých souborů a pokročilým nástrojům detekce hrozeb.

Předplatné ESET HOME Security Premium obsahuje produkty: ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus , ESET Mobile Security, ESET Cyber Security, ESET Parental Control, ESET Smart TV Security.

UPOZORNĚNÍ: Pro prodloužení předplatného potřebujeme znát ID vašeho stávajícího předplatného (nejedná se o licenční klíč)!

ESET Smart Security® Premium obsahuje kromě klasické antivirové ochrany, i velké množství dalších bezpečnostních funkcí, které chrání před všemi typy moderních hrozeb na internetu.

Internetová ochrana

Moderní technologie ochrany pro pokročilé uživatele nabízí perfektní kombinaci rychlosti, detekce škodlivého kódu a uživatelského komfortu.

Vše, co potřebujete

Chraňte svou digitální identitu a on-line platby. Anti-Theft pomůže v případě ztráty nebo odcizení notebooku. Ochraňte děti před nevhodným obsahem na internetu.

Ochrana citlivých dat

Pro maximální ochranu dat je můžete v případě potřeby zašifrovat. Správce hesel vám pomůže s vytvořením bezpečných hesel, která si navíc pamatuje za vás.

Oceňovaná ochrana

Nezávislé testy třetích stran nás zařazují mezi nejlepší v daném oboru. ESET získal největší počet ocenění VB 100 společnosti Virus Bulletin.

Moderní technologie

Umělá inteligence v podobě strojového učení a cloudový reputační systém jsou pouze některé z technologií, které ESET vyvíjí v 13 výzkumných centrech po celém světě.

Prověřená kvalita

Společnost ESET patří mezi průkopníky v bezpečnostním průmyslu. První antivirový program NOD32 byl uveden na trh již před více než třiceti lety, v roce 1987.

Užijte si bezpečnější internet díky ESET HOME Security Premium

S technologií NOD32®, které věří více než 110 miliónů uživatelů po celém světě, můžete bezpečně zkoumat online světy. Dokáže najít a odstranit všechny typy hrozeb, od červů, rootkitů až po spyware. Chrání před škodlivým kódem, který se jinak účinně maskuje. Integrovaný modul Anti-Phishing odhalí podvodné internetové stránky, jež se snaží získat citlivá data, jako jsou hesla, údaje o kreditních kartách apod.

 • Antivirus a Antispyware – Poskytuje proaktivní ochranu před všemi typy online i offline hrozeb a brání šíření škodlivého kódu.
 • Pokročilé strojové učení – Tato proaktivní vrstva běží lokálně, tzn. přímo na zařízení. Dokáže detekovat pokročilý, dosud neznámý malware a „zero day“ hrozby např. ransomware.
 • Exploit Blocker – Chrání před útoky na webové prohlížeče, PDF čtečky a další aplikace.
 • Pokročilá kontrola paměti – Umožňuje vylepšenou detekci velmi odolného malwaru, který maskuje svou aktivitu násobným šifrováním.
 • Kontrola s využitím cloudových technologií – Pomáhá blokovat neznámý malware na základě „chování“ porovnáním s reputačním systémem v cloudu.
 • Kontrola souborů v průběhu stažení – Snižuje čas kontroly tím, že skenuje určité typy souborů, například komprimované archivy, rovnou při stahování.
 • Kontrola při nečinnosti systému – Efektivně využívá výkon systému tím, že hloubkové kontroly probíhají jen při nečinnosti počítače. Pomáhá najít potenciálně neaktivní hrozby před tím, než poškodí systém.
 • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) – Nabízí podrobnější nastavení a kontrolu chování systému se zaměřením na behaviorální detekci hrozeb. Umožňuje definovat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory a detekuje hrozby na základě chování systému.
 • Ochrana před útoky pomocí skriptů – Detekuje skripty, které se snaží k útoku zneužít Windows PowerShell. Detekuje také škodlivé JavaScriptové útoky v prohlížečích Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer a Microsoft Edge.
 • UEFI skener – Chrání počítač před útoky již před startem Windows – na systémech s rozhraním UEFI.
 • WMI skener – Skener hledá reference na infikované soubory nebo malware ve Windows Management Instrumentation (sada nástrojů, která spravuje zařízení a aplikace v prostředí Windows).
 • Skener registru systému Windows – Skener prohledává databázi registrů, které může útočník zneužít k nekalé činnosti. Malware tam totiž efektivně může maskovat svou činnost, aniž by cokoli instaloval.
 • LiveGuard – Služba s jejíž pomocí je počítač lépe chráněn proti novým a dosud neznámým hrozbám. Podezřelé soubory se analyzují v námi provozovaném cloudovém sandboxu.
 • Ochrana proti slovníkovým útokům – Blokuje tzv. brute force útoky, což je metoda, kdy se malware snaží uhodnout heslo zkoušením všech kombinací písmen, čísel a symbolů.

Využijte plný výkon počítače

Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

 • Nízké systémové nároky – Hodí se do jakéhokoli systémového prostředí. Nezatěžují zbytečně síťový provoz.
 • Herní režim – V případě používání aplikace na celou obrazovku se program přepne do tichého režimu.

Ochrana před krádeží identity

Zabraňte hackerům v kopírování a zneužití citlivých dat (internetové bankovnictví, fotografie, video atd.) a zůstaňte v bezpečí při používání veřejného wi-fi připojení. Chraňte webovou kameru a domácí Wi-Fi router proti útokům. Zašifrování souborů, složek a výměnných médií ochrání citlivá data před zneužitím. Díky monitorování sítě můžete odhalit zranitelnosti na připojených mobilních zařízeních.

 • Šifrování dat (PREMIUM) – Umožňuje na pevném disku vytvořit virtuální šifrovaný disk a na výměnném médiu (USB disky) šifrovaný adresář. Zašifrovaná data můžete odšifrovat a používat na libovolném zařízení s Windows.
 • Ochrana proti ransomwaru – Blokuje speciální druh malwaru, který „zamyká“ počítač (šifruje data) a požaduje za odemčení (odšifrování) značné finanční částky.
 • Podpora Intel® Threat Detection Technology – Do předplatného jsme integrovali podporu hardwarové technologie detekce ransomwaru společnosti Intel, což nám umožňuje využívat modely strojového učení, které pomáhají s detekcí ransomwaru.
 • Ochrana webové kamery – Monitoruje všechny procesy a aplikace běžící na počítači a upozorní uživatele na nevyžádané použití webové kamery.
 • Strážce sítě – Umožňuje otestovat domácí router na různé zranitelnosti, jako jsou slabá hesla nebo neaktuální firmware. Nabízí seznam aktuálně připojených zařízení a uživatel je může pro lepší přehlednost řadit do různých kategorií (např. smartphony). Umožňuje zkontrolovat, zda připojená chytrá zařízení neobsahují zranitelnosti, a případně doporučí, jak napravit nalezené problémy.
 • Firewall – Brání neautorizovaným uživatelům v přístupu na zařízení a zároveň umožňuje nastavit pravidla (povolit/blokovat) příchozí a odchozí komunikace.
 • Ochrana před síťovými útoky – Hlídá síťovou komunikaci a blokuje pokusy o zneužití chyb v síti.
 • Ochrana bankovnictví a plateb – S pomocí speciálně zabezpečeného prohlížeče můžete v klidu zaplatit kartou online. Automaticky chrání finanční transakce při používání platebních bran na internetu. Šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby specifický malware (keylogger) nemohl získat citlivá data typu hesel a podrobností o kreditních kartách.
 • Ochrana proti zapojení do botnetu – Zcela nová technologie chrání počítač před připojením do škodlivé sítě, která může zneužít nakažené zařízení k rozesílání spamu a útokům na další počítače. Díky novému typu detekce (síťové signatury) rychleji blokuje škodlivou komunikaci.
 • Anti-phishing – Chrání proti útokům, které cíleně zaměňují znaky ve webových adresách tak, že to na první pohled vypadá stejně, v reálu jde ale o dvě odlišné stránky.
 • Ochrana mimo domácí síť – Při připojení do neznámé sítě budete vyzváni k přepnutí do režimu přísné ochrany, který „zneviditelní“ zařízení pro ostatní počítače v síti.
 • Kontrola výměnných médií – Umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní výměnná média, jako jsou CD, DVD, USB a bluetooth zařízení, a tím snižuje riziko neautorizovaného kopírování dat na minimum.
 • Antispam – Obsahuje nejmodernější technologie ochrany před spamem

Bezpečný internet pro děti

Ukažte dětem jen pozitivní stránku internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat potenciálně nevhodný či nebezpečný obsah na internetu a v případě potřeby jej manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek.

 • Rodičovská kontrola – Program obsahuje již připravené okruhy stránek přístupných podle věku dítěte. Přístup do nastavení rodičovské kontroly a odinstalace je chráněn heslem.

Anti-Theft: vyhledá a lokalizuje ztracený či ukradený notebook

Modul Anti-Theft zvyšuje šanci na nalezení notebooku v případě ztráty nebo odcizení.

 • Lokalizace – Při ztrátě či odcizení lze notebook označit na my.eset.com jako ztracený, tím se spustí automatické sledování. Na eset.home se zobrazují informace o pozici na mapě, které se získávají přes wi-fi sítě v dosahu zařízení. Veškeré další informace o zařízení jsou dostupné na již zmíněném rozhraní.
 • Sledování aktivity – Pomocí zabudované webkamery můžete vzdáleně sledovat aktivitu „majitele“ na počítači a ukládat snímky obrazovky, které se ukládají na eset.home.
 • Anti-Theft diagnostika – Po jednoduché instalaci a konfiguraci můžete upravit klíčová systémová nastavení, jako je přístup do Windows a hesla k účtům. Umožňuje zvýšit zabezpečení změnou klíčových nastavení systému.
 • Vzdálené odesílání zpráv – Na chybějící zařízení můžete odeslat zprávu s informacemi, které mohou pomoci notebook či počítač vrátit.

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET HOME Security Premium nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách.

 • Intuitivní uživatelské rozhraní – Stav ochrany a často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek. Nabízí jednoduché řešení potenciálních potíží.
 • Snadná aktualizace předplatného – Nové technologie ochrany je možné instalovat ihned po vydání, což přispívá k vysoké úrovni zabezpečení počítače.
 • Nastavení pro pokročilé uživatele – Detailní nastavení bezpečnosti podle individuálních potřeb. Mimo jiné také umožňuje definovat hloubku kontroly, její čas, velikost skenovaných souborů, archivů a podobně.
 • ESET SysInspector® – Je moderní diagnostický nástroj, který shromažďuje veškeré kritické informace o počítači potřebné k řešení široké škály potíží.
 • Bezpečnostní přehled – Nabízí měsíční přehled aktivity bezpečnostního řešení – počet zablokovaných hrozeb a stránek, počet zachycených spamových zpráv, pokusů o přístup k webové kameře a podobně.

Platforma ESET HOME

Propojení s platformou ESET HOME umožňuje snadnou správu zakoupeného předplatného, přidávat a chránit nová zařízení a stahovat nebo aktualizovat bezpečnostní řešení. Zároveň můžete v závislosti na konkrétním předplatném využívat další výkonné bezpečnostní funkce, jako je ochrana identity, virtuální privátní síť VPN nebo správce hesel.

 

ESET porovnání předplatného.

Co obdržíte po zakoupení ESET HOME Security Premium?

 • Originální aktivační klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

Windows

 • ESET Security Ultimate, ESET Smart Security Premium, ESET Internet Security, ESET NOD32 Antivirus a VPN fungují na jakémkoli počítači s operačním systémem Microsoft Windows® 10, 11 nebo vyšším.

MacOS

 • ESET Cyber Security a VPN běží na operačních systémech macOS 11 nebo vyšších verzích.

Android

 • ESET Mobile Security, ESET Parental Control, VPN a Password Manager běží na operačních systémech Android 6.0 nebo vyšších.
 • ESET Smart TV Security běží na operačním systému Google TV s obchodem Google Play

iOS

 • ESET Password Manager běží na operačním systému iOS 11 nebo vyšším.
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení, 2 zařízení, 3 zařízení, 4 zařízení, 5 zařízení, 6 zařízení, 7 zařízení, 8 zařízení, 9 zařízení, 10 zařízení

Délka licence

1 rok, 2 roky, 3 roky

Operační systém

Windows, MacOS, Android, iOS

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ESET HOME Security Premium“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Co by Vás mohlo zajímat

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru