Oficiální nová licence ESET Internet Security na bázi předplatného pro 1 až 4 zařízení s operačním systémem Windows. Jedná se o přenositelnou a multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

990 4 095  s DPH

Vyprázdnit výběr

ESET Internet Security (Win)

Pokročilá ochrana proti všem druhům hrozeb ESET Internet Security.

UPOZORNĚNÍ: Pro prodloužení licence potřebujeme znát ID (nejedná se o licenční klíč!) Vaší stávající licence! Návod na to jak ID najít naleznete na stránce Kde najít licenční údaje od ESET produktů.

ESET Internet Security® je nejen klasickou antivirovou ochranou, ale obsahuje i další bezpečnostní funkce, které chrání před všemi typy moderních hrozeb na internetu.

Legendární antivirová technologie

Poskytuje proaktivní ochranu před všemi typy on-line i off-line hrozeb a brání šíření škodlivého kódu na další počítače.

Ochrana on-line bankovnictví a soukromí

Brání neautorizovanému přístupu do počítače a chrání citlivá data. Automaticky chrání finanční transakce při nakupování on-line.

Monitorování sítě a ochrana webkamery

Umožňuje otestovat domácí router na různé zranitelnosti a upozorní na nevyžádané použití webové kamery.

Oceňovaná ochrana

Nezávislé testy třetích stran nás zařazují mezi nejlepší v daném oboru. ESET získal největší počet ocenění VB 100 společnosti Virus Bulletin.

Moderní technologie

Umělá inteligence v podobě strojového učení a cloudový reputační systém jsou pouze některé z technologií, které ESET vyvíjí v 13 výzkumných centrech po celém světě.

Prověřená kvalita

Společnost ESET patří mezi průkopníky v bezpečnostním průmyslu. První antivirový program NOD32 byl uveden na trh již před více než třiceti lety, v roce 1987.

Užijte si bezpečnější internet s ESET Internet Security

S technologií NOD32®, které věří více než 110 miliónů uživatelů po celém světě, můžete bezpečně zkoumat online světy. Dokáže najít a odstranit všechny typy hrozeb, od červů, rootkitů až po spyware. Chrání před škodlivým kódem, který se jinak účinně maskuje. Integrovaný modul Anti-Phishing odhalí podvodné internetové stránky, jež se snaží získat citlivá data, jako jsou hesla, údaje o kreditních kartách apod.

 • Antivirus a Antispyware – Poskytuje proaktivní ochranu před všemi typy online i offline hrozeb a brání šíření škodlivého kódu.
 • Pokročilé strojové učení – Tato proaktivní vrstva běží lokálně, tzn. přímo na zařízení. Dokáže detekovat pokročilý, dosud neznámý malware a „zero day“ hrozby např. ransomware.
 • Exploit Blocker – Chrání před útoky na webové prohlížeče, PDF čtečky a další aplikace.
 • Pokročilá kontrola paměti – Umožňuje vylepšenou detekci velmi odolného malwaru, který maskuje svou aktivitu násobným šifrováním.
 • Kontrola s využitím cloudových technologií – Pomáhá blokovat neznámý malware na základě „chování“ porovnáním s reputačním systémem v cloudu.
 • Kontrola souborů v průběhu stažení – Snižuje čas kontroly tím, že skenuje určité typy souborů, například komprimované archivy, rovnou při stahování.
 • Kontrola při nečinnosti systému – Efektivně využívá výkon systému tím, že hloubkové kontroly probíhají jen při nečinnosti počítače. Pomáhá najít potenciálně neaktivní hrozby před tím, než poškodí systém.
 • HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) – Nabízí podrobnější nastavení a kontrolu chování systému se zaměřením na behaviorální detekci hrozeb. Umožňuje definovat pravidla pro systémové registry, procesy, aplikace a soubory a detekuje hrozby na základě chování systému.
 • Ochrana před útoky pomocí skriptů – Detekuje skripty, které se snaží k útoku zneužít Windows PowerShell. Detekuje také škodlivé JavaScriptové útoky v prohlížečích Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer a Microsoft Edge.
 • UEFI skener – Chrání počítač před útoky již před startem Windows – na systémech s rozhraním UEFI.
 • WMI skener – Skener hledá reference na infikované soubory nebo malware ve Windows Management Instrumentation (sada nástrojů, která spravuje zařízení a aplikace v prostředí Windows).
 • Skener registru systému – Windows Skener prohledává databázi registrů, které může útočník zneužít k nekalé činnosti. Malware tam totiž efektivně může maskovat svou činnost, aniž by cokoli instaloval.
 • Ochrana proti slovníkovým útokům – Blokuje tzv. brute force útoky, což je metoda, kdy se malware snaží uhodnout heslo zkoušením všech kombinací písmen, čísel a symbolů.

Využijte plný výkon počítače

Díky nízkým systémovým nárokům můžete v pohodě pracovat, prohlížet internet nebo hrát počítačové hry bez rušivých informačních oken.

 • Nízké systémové nároky – Hodí se do jakéhokoli systémového prostředí. Nezatěžují zbytečně síťový provoz.
 • Herní režim – V případě používání aplikace na celou obrazovku se program přepne do tichého režimu.

Ochrana před krádeží identity

Zabraňte hackerům v kopírování a zneužití citlivých dat (internetové bankovnictví, fotografie, video atd.) a zůstaňte v bezpečí při používání veřejného wi-fi připojení.

 • Ochrana proti ransomwaru – Blokuje speciální druh malwaru, který „zamyká“ počítač (šifruje data) a požaduje za odemčení (odšifrování) značné finanční částky.
 • Podpora Intel® Threat Detection Technology – Do produktu jsme integrovali podporu hardwarové technologie detekce ransomwaru společnosti Intel, což nám umožňuje využívat modely strojového učení, které pomáhají s detekcí ransomwaru.
 • Ochrana webové kamery – Monitoruje všechny procesy a aplikace běžící na počítači a upozorní uživatele na nevyžádané použití webové kamery.
 • Strážce sítě – Umožňuje otestovat domácí router na různé zranitelnosti, jako jsou slabá hesla nebo neaktuální firmware. Nabízí seznam aktuálně připojených zařízení a uživatel je může pro lepší přehlednost řadit do různých kategorií (např. smartphony). Umožňuje zkontrolovat, zda připojená chytrá zařízení neobsahují zranitelnosti, a případně doporučí, jak napravit nalezené problémy.
 • Firewall – Brání neautorizovaným uživatelům v přístupu na zařízení a zároveň umožňuje nastavit pravidla (povolit/blokovat) příchozí a odchozí komunikace.
 • Ochrana bankovnictví a plateb (VYLEPŠENO) – S pomocí speciálně zabezpečeného prohlížeče můžete v klidu zaplatit kartou online. Automaticky chrání finanční transakce při používání platebních bran na internetu. Šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby specifický malware (keylogger) nemohl získat citlivá data typu hesel a podrobností o kreditních kartách.
 • Ochrana proti zapojení do botnetu – Zcela nová technologie chrání počítač před připojením do škodlivé sítě, která může zneužít nakažené zařízení k rozesílání spamu a útokům na další počítače. Díky novému typu detekce (síťové signatury) rychleji blokuje škodlivou komunikaci
 • Anti-Phishing – Chrání proti útokům, které cíleně zaměňují znaky ve webových adresách tak, že to na první pohled vypadá stejně, v reálu jde ale o dvě odlišné stránky.
 • Ochrana mimo domácí síť – Při připojení do neznámé sítě budete vyzváni k přepnutí do režimu přísné ochrany, který „zneviditelní“ zařízení pro ostatní počítače v síti.
 • Kontrola výměnných médií – Umožňuje blokovat nebo povolit konkrétní výměnná média, jako jsou CD, DVD, USB a bluetooth zařízení, a tím snižuje riziko neautorizovaného kopírování dat na minimum.
 • Antispam – Obsahuje nejmodernější technologie ochrany před spamem.

Anti-Theft: vyhledá a lokalizuje ztracený či ukradený notebook

Modul Anti-Theft zvyšuje šanci na nalezení notebooku v případě ztráty nebo odcizení.

 • Lokalizace – Při ztrátě či odcizení lze notebook označit na my.eset.com jako ztracený, tím se spustí automatické sledování. Na eset.home se zobrazují informace o pozici na mapě, které se získávají přes wi-fi sítě v dosahu zařízení. Veškeré další informace o zařízení jsou dostupné na již zmíněném rozhraní.
 • Sledování aktivity – Pomocí zabudované webkamery můžete vzdáleně sledovat aktivitu „majitele“ na počítači a ukládat snímky obrazovky, které se ukládají na eset.home.
 • Anti-Theft diagnostika – Po jednoduché instalaci a konfiguraci můžete upravit klíčová systémová nastavení, jako je přístup do Windows a hesla k účtům. Umožňuje zvýšit zabezpečení změnou klíčových nastavení systému.
 • Vzdálené odesílání zpráv – Na chybějící zařízení můžete odeslat zprávu s informacemi, které mohou pomoci notebook či počítač vrátit.

Bezpečný internet pro děti

Ukažte dětem jen pozitivní stránku internetu. Rodičovská kontrola umožňuje zablokovat potenciálně nevhodný či nebezpečný obsah na internetu a v případě potřeby jej manuálně přidat do seznamu blokovaných stránek.

 • Rodičovská kontrola – Program obsahuje již připravené okruhy stránek přístupných podle věku dítěte. Přístup do nastavení rodičovské kontroly a odinstalace je chráněn heslem.

Jednoduchá instalace a nastavení

ESET Internet Security nabízí maximální ochranu již v základním nastavení po instalaci. O potenciálních bezpečnostních rizicích jste informováni ihned na hlavní obrazovce programu. Uživatelské rozhraní je navrženo s ohledem na přehlednost a rychlou orientaci v položkách.

 • Intuitivní uživatelské rozhraní – Stav ochrany a často používané akce a nástroje jsou přístupné ze všech obrazovek. Nabízí jednoduché řešení potenciálních potíží.
 • Snadná aktualizace produktu – Nové technologie ochrany je možné instalovat ihned po vydání, což přispívá k vysoké úrovni zabezpečení počítače.
 • Nastavení pro pokročilé uživatele – Detailní nastavení bezpečnosti podle individuálních potřeb. Mimo jiné také umožňuje definovat hloubku kontroly, její čas, velikost skenovaných souborů, archivů a podobně.
 • ESET SysInspector® – Je moderní diagnostický nástroj, který shromažďuje veškeré kritické informace o počítači potřebné k řešení široké škály potíží.
 • Bezpečnostní přehled – Nabízí měsíční přehled aktivity produktu – počet zablokovaných hrozeb a stránek, počet zachycených spamových zpráv, pokusů o přístup k webové kameře a podobně.

Kontrolujte licence na ESET HOME

ESET HOME je webový portál a mobilní aplikace pro Android a iOS poskytující komplexní přehled o produktech, licencích a službách společnosti ESET. Na portál se můžete připojit kdykoli a odkudkoli na světe. Dostávejte důležitá oznámení týkající se zabezpečení a licencí a zkontrolujte si stav zabezpečení chráněných zařízení. Usnadňuje instalaci produktu na nová zařízení bez nutnosti zadání licenčního klíče nebo přihlášení. Upgradujte licence a prodlužte jejich platnost. Přidávejte, spravujte licence a sdílejte je s rodinou a přáteli. Spravujte ESET Anti-Theft, ESET Parental Control a ESET Password Manager prostřednictvím portálu ESET HOME.

 • Zařízení – Kdykoli si můžete zkontrolovat stav zabezpečení chráněných zařízení. Stejně tak je možné stáhnout si ochranu pro nově pořízená zařízení a okamžitě je zabezpečit před hrozbami.
 • Licence – Přidávejte a spravujte licence a sdílejte je s rodinou a přáteli. V případě potřeby licenci upgradujte nebo prodlužte její platnost a mějte neustále kontrolu nad tím, kdo ji využívá..
 • Upozornění – Na portálu i v mobilních aplikaci se zobrazují oznámení o zařízení, licenci a účtu. Kromě informací o zabezpečení a licenci jsou k dispozici i podrobné zprávy o dostupných akcích.

ESET porovnání produktů.

Pokud si nevíte rady s instalací a aktivací produktů ESET, klikněte mrkněte na náš návod.

Co obdržíte po zakoupení ESET Internet Security (Win)?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • Microsoft® Windows® 11, 10 a novější. Produkt vyžaduje internetové připojení.

Upozorňujeme, že v systému Microsoft® Windows® pro ARM nejsou některé funkce podporovány.

Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení, 2 zařízení, 3 zařízení, 4 zařízení

Délka licence

1 rok, 2 roky, 3 roky

Operační systém

Windows

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „ESET Internet Security (Win)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru