Oficiální druhotná, trvalá a přenositelná licence Microsoft Project 2016 Professional pro 1 zařízení s operačním systémem Windows. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

579  s DPH

Microsoft Project 2016 Professional

Software Microsoft Project 2016 Professional pomáhá lépe organizovat a dodržovat harmonogram projektů, zdrojů a týmů a umožňuje snadno plánovat projekty a spolupracovat na nich s ostatními prakticky odkudkoliv.

MS Project 2016 Professional – kupte si komplexní řešení pro řízení projektů

Project Professional 2016 Edition je nejkomplexnější aplikací této verze, kterou společnost Microsoft vyvinula pro plánování a nasazení, jakož i řízení a dokumentaci zejména velkých projektů ve větších společnostech. Výkon funkcí, které jsou k tomu zapotřebí, byl v edici Pro Edition extra optimalizován, aby ji mohly používat i větší týmy. Kromě toho nabízí také rozšířené možnosti komunikace prostřednictvím služby Skype for Business a MS SharePoint.

Navzdory rozsáhlým funkcím si tento profesionální software pro řízení projektů rychle a intuitivně osvojí i nezkušení uživatelé, jednak proto, že design pracovní plochy aplikace Project 2016 vychází z designu programu Office Excel, a jednak proto, že funkce lze snadno a přímo najít pomocí vyhledávacího asistenta „Řekni mi“.

S edicí Project Professional 2016 mohou projektoví manažeři mít neustále přehled o všech fázích a všech zapojených členech týmu, a to i v případě rozsáhlých úkolů. Díky dostupným funkcím a nástrojům pro správu zdrojů, rozpočtů a termínů je tak plánování projektů přehlednější, jejich realizace předvídatelnější a jejich dokumentace informativnější.

Exkluzivní funkce a vlastnosti edice MS Project 2016 Professional

Edice Pro aplikace MS Project 2016 nabízí řadu funkcí, které poskytují rozhodující přidanou hodnotu potřebnou pro úspěšnou realizaci projektů, zejména pro větší společnosti:

 • Lepší komunikace prostřednictvím Skype for Business: MS Project Professional 2016 je navržen pro použití Skype for Business, který dále optimalizuje komunikaci, a tím i týmovou spolupráci.
 • Synchronizace s aplikací SharePoint : Uživatelé, kteří používají aplikaci MS SharePoint, mohou v aplikaci Project Professional 2016 využívat synchronizaci v reálném čase a také možnost přistupovat k projektům, upravovat seznamy úkolů a aktivit téměř odkudkoli a mít je tak vždy aktuální.
 • Ganttův diagram, na kterém je každý projekt založen, zvýrazňuje jednotlivé cesty úkolů, takže uživatelé jsou vždy informováni o všech jednotlivých úkolech a jejich vztazích nebo důležitosti pro celý projekt.

Mezi další nové funkce a nástroje v MS Project 2016 patří

Práce v prostředí známém z MS Office známé prostředí usnadňuje začátek a intuitivní používání aplikace: Edice Project 2016 se vyznačují zobrazením na ploše analogickým k Office-typickým včetně pásu karet; zejména uživatelé, kteří používají Excel, se proto v Projectu rychle zorientují.

Vytvoření nového projektu je možné několika kliknutími: vždy je k dispozici neutrální Ganttův diagram jako šablona, do které lze importovat projektová data z aplikací Excel, Word, Outlook nebo PowerPoint.

Analogicky k verzi Office stejné generace je i zde k dispozici vyhledávací funkce „Řekni mi, co chceš udělat“, která slouží k rychlejšímu nalezení funkcí v rámci složitého systému. K tomuto účelu je k dispozici vstupní pole, do kterého se zadá příslušný hledaný výraz nebo otázka – odpověď se zobrazí jako seznam se všemi odpovídajícími řešeními, včetně popisu postupu. Mezi mnoho dalších funkcí, které jsou v MS Project 2016 k dispozici, patří zejména:

Správa portfolia a zdrojů

Ústřední oblastí úkolů v MS Project 2016 zůstává správa portfolia: aktuální stav všech projektů zadaných do softwaru lze kdykoli zkontrolovat prostřednictvím klienta Microsoft Project, včetně informací o problémech s dodržováním termínů nebo dostupných zdrojů, jako jsou pracovní síly nebo rozpočet. K tomuto účelu nabízí Project 2016 vlastní zobrazení nebo pohledy.

Kromě kontrolních funkcí poskytuje software MS Project 2016 Pro také další nástroje pro cílenou správu zdrojů v závislosti na jejich typu. Ty se dělí na „práci“, „materiál“ a „náklady“, což umožňuje lépe zohlednit příslušné charakteristiky nebo jejich kritické body: Lze tak přesněji kontrolovat náklady, časové limity, lidi atd. Ve fondu zdrojů je lze evidovat centrálně a přiřazovat je zvlášť k jednotlivým projektům a sekcím.

Řízení zdrojů / zapojení zdrojů včetně plánování týmu

Nástroj „Zapojení zdrojů“ v aplikaci Project 2016 slouží k podrobnému vytváření dohod o zdrojích mezi projektovými manažery a týmy, aby bylo možné včas identifikovat úzká místa jakéhokoli druhu. Integrovaný fond zdrojů lze použít ke správě všech dostupných zdrojů napříč projekty a „Plánovač týmu“ lze použít ke koordinaci dostupných kapacit mezi členy týmu zapojenými do projektu.

Více časových os a hierarchií

Díky vylepšeným funkcím časové osy v aplikaci Project 2016 Pro je nyní k dispozici mnohem diferencovanější přehled projektů: pro projekt lze vytvořit více časových os, přičemž každá se zaměřuje na jiný aspekt: například obecnou časovou osu s přehledem všech fází lze doplnit dalším pohledem, který v ní podrobněji zobrazuje konkrétní fázi. Stejně tak lze přidat zobrazení „Milníky“. Uživatelé přidávají odpovídající zobrazení jednoduše kliknutím na Ganttův pohled a příslušná nastavení jsou k dispozici prostřednictvím pásu karet.

Kromě toho lze projekty v aplikaci Project 2016 hierarchicky rozdělit na hlavní projekt s dílčími projekty. Toto zobrazení obě úrovně vzájemně propojuje, takže úkoly pro jednotlivé části zůstávají kontrolovatelné: vedoucí projektu má vždy přehled o všech částech harmonogramu, protože všechny informace z hlavního projektu se zobrazují i v podřízeném projektu.

Analýzy „co kdyby“

Kromě plánování a kontroly skutečného průběhu projektu je součástí řízení také vytváření spolehlivých prognóz budoucího průběhu. Project 2016 Professional nabízí k tomuto účelu odpovídající nástroj, s jehož pomocí mohou projektoví manažeři procházet různé scénáře, které slouží k předběžné identifikaci typických problémů, jako jsou úzká místa ve zdrojích nebo napjaté termíny. Kromě analýzy a prezentace odpovídajících progresí představuje analýza „Co kdyby“ vhodná řešení, takže se vytváří větší prostor pro činnost.

Profesionální reportování v MS Project 2016

Pravidelné vytváření smysluplných zpráv o konkrétních fázích projektu je jedním z typických úkolů projektového manažera, aby dokumentoval jeho průběh, ale také úspěchy a potíže, a mohl je tak využít i jako podklad pro budoucí podobné úkoly. K tomuto účelu nabízí Microsoft Project 2016 různé šablony a tabulky a také pohledy:

 • Starší výchozí hodnoty plánu – trvání, náklady, termíny atd. – lze porovnat s aktuálními hodnotami plánu projektu a okamžitě identifikovat odchylky.
 • Lze také vytvářet grafické přehledy o jednotlivých aspektech a exportovat data projektu do aplikace Excel nebo MS Visio pro další zpracování.
 • Dynamické sestavy se přímo přizpůsobují změnám v plánování; lze je použít i v aplikacích PowerPoint, Word nebo Outlook.
 • Zprávy o čerpání umožňují porovnávat projekty ve fázi plánování, které ještě nebyly dokončeny, s projekty, které již byly dokončeny.
Microsoft Project 2016 Professional obrázek z programu v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Project 2016 Professional?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10,11
 • DirectX 10 grafický procesor
 • 3 GB volného místa na disku
 • 1 GB RAM (32-bit); 2 GB RAM (64-bit)
 • 1 GHz procesor
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Druhotný software

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Architektura

64/32bit

Operační systém

Windows

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Project 2016 Professional“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru