2 Recenze

Oficiální druhotná, trvalá a přenositelná licence Microsoft Windows 7 Home Premium pro 1 zařízení. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

249  s DPH

Microsoft Windows 7 Home Premium

Ano, čtete zcela správně. Opravdu ještě nabízíme operační systém Windows 7. Ptáte se z jakého důvodu? Tento software je stále jedním z nejoblíbenějších operačních systémů a lidé na něj ještě dnes nedají dopustit. Tato verze také patří mezi produkty, které lidé kupují velmi často i v současnosti.

Software Windows 7 Home Premium umožňuje využití dvou fyzických procesorů. Možnost připojení do domény stále chybí, avšak oproti „hloupějším“ edicím nabídne podporu tvorby domácí sítě, přehrávání i tvorby DVD a disponuje nástrojem Windows Media Center. Edice Home Premium je již také vybavena plnohodnotným UI Aero. Navíc je také vybaven funkcí Windows Media Center.

Windows Media Center

Windows Media Center je komplexní systém zaměřený na zprostředkování digitální zábavy. Je přímo integrován v edicích Home Premium a vyšších. Nabídne podporu globálních televizních standardů a tunerů, některých rozšířenějších audio a video kodeků, vytváření fotografických galerií, sdílení multimédií v domácí síti a další funkce.

Navíc můžete pomocí Domácí sdílené skupiny sdílet chráněná data napříč zařízeními ve vaši domácnosti.

Novinky Windows 7

Software Windows 7 obsahuje řadu změn proti předchozím verzím systému Windows, například vyhledávání, snaha o rychlejší nastartování systému, podpora vícejádrových procesorů, podpora pro virtuální pevné disky, zmenšené jádro MinWin nebo rozpoznávání řeči a rukopisu. Rozpoznávání rukopisu na rozdíl od rozpoznávání řeči podporuje i češtinu.

Podle zprávy zaslané TG Daily, přidává sestavení Milestone 1 Windows Seven podporu pro systémy, které využívají více heterogenních grafických karet od různých dodavatelů a nové verze Windows Media Center. Mezi nové funkce Milestone 1 také patří tzv. gadgety integrované přímo do Průzkumníka Windows, gadget pro Windows Media Center, schopnost vizuálního PINu, možnost spouštění položek jak z nabídky Start, tak z hlavního panelu a lepší mediální funkce. Je integrován XPS Essentials Pack, dále Windows PowerShell Integrated Scripting Environment (ISE) a přestavěná kalkulačka s víceřádkovými možnostmi vkládání dat, včetně programových a statistických režimů spolu s převodníkem jednotek.

Do ovládacích panelů bylo přidáno mnoho nových položek: Akcelerátory, ClearType Text Tuner, Displej kalibrace barev, Průvodce miniaplikacemi, Infračervený port, Uzdravení, Odstraňování závad, Pracovní Centra, Zaměřovací a další senzory, Manažer doporučení, Biometrická zařízení, Systémové ikony, Windows Solution Center, Zobrazení (Displeje). Centrum zabezpečení systému Windows bylo přejmenováno na Windows Solution Center (Windows Health Center („Windows Zdravotní středisko“) v předchozích verzích systému Windows 7), které nyní zahrnuje i zabezpečení a údržbu počítače.

Microsoft Windows 7 obrázek v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Windows 7 Home Premium?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • 1 GHz nebo rychlejší procesor
 • 1 GB RAM (32 bitů) nebo 2 GB RAM (64 bitů)
 • Až 20 GB volného místa na pevném disku
 • Grafické zařízení DirectX 9 s ovladačem WDDM 1.0
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Druhotný software

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

2 recenze Microsoft Windows 7 Home Premium

 1. karel.68 (ověřený vlastník)

  Aktivace po telefonu úspěšná.

 2. Daniel (ověřený vlastník)

  Doporučuji obchod, nedařila se mi aktivace, ale podpora po mailu byla výborná až k úspěšnému dotažení aktivace. Spokojenost a poděkování týmu a p. Hanákovi který se mnou komunikoval.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Co by Vás mohlo zajímat

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru