Oficiální nová, trvalá a přenositelná licence Microsoft Visual Studio 2017 Professional pro 1 zařízení s operačním systémem Windows. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

2 499  s DPH

Microsoft Visual Studio 2017 Professional

Microsoft Visual Studio 2017 Professional je vývojové prostředí s bohatými funkcemi, které se používá k vývoji počítačového softwaru pro operační systémy, webových stránek, aplikací, služeb a mobilních aplikací. Program podporuje různé programovací jazyky, nabízí vestavěné nástroje pro vytváření GUI aplikací a funkce pro správu, které vám pomohou dokončit věci rychle a efektivněji.

Visual Studio Professional 2017 – vše pro profesionální tvorbu programů

S Visual Studiem 2017 ve verzi Professional mají uživatelé k dispozici vše, co potřebují k vytváření aplikací a programů – od vývoje přes ladění a opravy kódu až po správu verzí a jejich vydání.

Visual Studio Professional podporuje starší jazyky, jako jsou C a C++, i současné varianty, jako jsou C# a programovací jazyk Apple Metal, iOS, JavaScript a Python a další webové jazyky. Kromě toho software doprovází uživatele při psaní kódu živou podporou, a to bez ohledu na použitý jazyk.

Přesné ladicí funkce usnadňují řešení problémů i opravu chyb a šetří tak drahocenný čas při vývoji aplikace.

Rychlé zobrazení struktury vždy ukazuje, kde se vývojáři nacházejí ve struktuře kódu, a centrální seznam chyb zobrazuje všechny problémy při kompilaci a analýze kódu, včetně problémů specifických pro danou doménu u některých jazyků, prostřednictvím živé analýzy během psaní.

Visual Studio Professional 2017 nabízí zejména řadu vylepšení v běžně používaných funkcích, jako je IntelliSense a Refactoring, ale také v navigaci po kódu a opravách kódu, a také pro IntelliSense a CodeLens, který zvyšuje soustředění na práci vývojáře tím, že přímo v editoru okamžitě zvýrazňuje odkazy a změny v kódu apod.

Přehled nejdůležitějších funkcí obsažených ve Visual Studiu 2017 Professional

Software verze Visual Studio 2017 obsahuje oproti předchozí verzi mnoho vylepšení a také řadu nových funkcí, které ještě více urychlují a zefektivňují práci vývojářů. Hned při instalaci této edice Professional si správci mohou vybrat, zda chtějí používat pouze Core Editor, nebo zda chtějí psát také desktopové aplikace .NET, kód Pythonu nebo hry pomocí Unity.

Zlepšení je patrné již při spuštění programu, kdy se zkracuje doba spouštění, stejně jako při spouštění relace a načítání řešení.

Mezi funkce, které nyní fungují rychleji, patří také rozpoznávání šablon pro projekty a prvky.

Kromě toho Visual Studio 2017 nabízí některá vylepšení příslušných editorů pro jazyky C++, C#, Visual Basic, F#, JavaScript a TypeScript a také systémů a nástrojů pro ladění kódu a diagnostiku problémů používaných při vývoji softwaru s jádrem .NET Core a ASP .NET Core a také Xamarin, Apache Cordova a Unity a MS SQL Server. Kromě toho je třeba zmínit následující funkce ve Visual Studiu 2017 Professional:

IntelliSense ve Visual Studiu 2017 Professional

Software IntelliSense popisuje rozhraní pro programování aplikací – API – během psaní a automaticky je doplňuje pomocí příslušných seznamů pro doplňování IntelliSense, což zpřesňuje a zrychluje procesy. Současně se ze seznamu doplnění pomocí filtrů odstraní nepotřebné členy. Konkrétně v jazyce C# obsahují seznamy doplňování IntelliSense mimo jiné tokeny „člen seznamu“ a „kompletní slovo“. Seznamy také umožňují rychlý přístup mimo jiné k členům určitého typu nebo jmenného prostoru, úryvkům kódu a názvům proměnných, příkazů a funkcí.

Podobně lze IntelliSense použít k rychlejšímu prozkoumání rozhraní API, protože pomocí kategorie lze omezit množinu hodnot. Otisky nástrojů také usnadňují zkoumání definic rozhraní API; i během psaní upozorňují na problémy a zvýrazňují kritické části vlnovkami.

CodeLens ve Visual Studiu 2017 Professional

Díky CodeLens mohou vývojáři mít přehled o své práci, aniž by opustili kód, a snadno přecházet na jednotlivé funkce. CodeLens zvýrazňuje všechny změny v kódu v editoru, včetně toho, kdy vývojář naposledy upravil metodu, a také to, zda test prošel v příslušném místě kódu, kde se právě nachází.

Používání Průzkumníka týmů ve Visual Studiu 2017 Professional

Zapnutím funkce Team Explorer mohou vývojáři koordinovat projekt s ostatními členy týmu, což usnadňuje správu přidělených úkolů. Team Explorer propojuje Visual Studio s úložišti Git nebo GitHub a s úložišti TFVC (správa verzí Foundation), mimo jiné i s projekty hostovanými službou Azure DevOps Services, a umožňuje tak spravovat sestavení, pracovní položky a zdrojový kód.

Nové refaktorizace ve Visual Studiu 2017

Při vývoji se nezřídka stává, že je třeba kód v průběhu projektu zpětně vylepšovat. Refaktoring aktualizuje vnitřní strukturu kódu, aniž by měnil jeho chování. Visual Studio 2017 Professional pro tento účel nabízí také řadu nových refaktorizací, jako je generování přepisů, přidávání parametrů a pojmenovaných argumentů, možnost vkládat oddělovače číslic do literálů a měnit základ číselných literálů – včetně „hexadecimálního“ na „binární“ -, dále převod příkazu If na příkaz Switch; lze také odstranit nepoužívané proměnné a přidat kontrolu NULL pro parametry.

Správa zdrojového kódu ve Visual Studiu 2017 pomocí systému Git

Software Visual Studio 2017 Professional nabízí dvě možnosti správy zdrojového kódu:

 • vlastní řešení Microsoft Azure DevOps – při použití Azure Cloud.
 • vlastní vzdálený repozitář pomocí Git, správy verzí, která je pro tento účel široce používaná Standard.

Azure DevOps (dříve Visual Studio Team Foundation – TFS) umožňuje lepší koordinaci různých rolí ve vývoji, což týmům umožňuje efektivněji realizovat požadavky jednotlivých projektů. S Azure DevOps ve Visual Studiu je k dispozici mimo jiné Redgate SQL Search, který navíc usnadňuje vyhledávání fragmentů SQL i v různých databázích; Redgate ReadyRoll Core zase podporuje správu i automatizovaných změn v databázích pomocí Source Control, stejně jako vývoj migračních skriptů; Redgate SQL Prompt Core navíc nabízí různé možnosti při psaní a formátování, stejně jako refaktorizaci kódu SQL.

Vzhledem k tomu, že použití Visual Studia Team Foundation nebo příslušného serveru obvykle vyžaduje předplacenou verzi Visual Studia 2017 nebo přímou registraci, mohou uživatelé alternativně použít také Git – volně použitelný software pro správu verzí souborů. Členové týmu tak mohou pracovat na stejných projektech ve stejnou dobu.

Za tímto účelem nabízí Visual Studio 2017 možnost spravovat úložiště přímo pomocí tlačítek v IDE. To umožňuje rychlé nastavení kódu pro službu Git, jeho odevzdání a zveřejnění. Kromě toho edice nabízí také nové funkce nebo doplňky, včetně funkcí „Push“ a „Commit“, a také podporu SSH, takže s Gitem lze nyní v IDE provádět ještě více úkolů.

Xamarin ve Visual Studiu 2017

Software Visual Studio 2017 se také výrazně zaměřuje na mobilní Windows-, vývoj aplikací pro iOS i Android s podporou Xamarinu. Mezi vestavěné funkce Xamarinu patří například Xamarin Forms Previewer, který vývojářům umožňuje okamžitě vidět dopad řádku kódu na aplikaci prostřednictvím živého náhledu vedle značky XAML. Xamarin Forms také obsahuje vylepšení IntelliSense pro XAML, takže nyní podporuje vazby a převodníky, stejně jako vlastní ovládací prvky a vlastnosti atd.

Microsoft Visual Studio 2017 Professional obrázek z programu v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Visual Studio 2017 Professional?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

 • rozlišení 1280×720 nebo vyšší
 • OS: Windows 7, 8, 8.1, 10; Windows Server 2012 R2, 2016
 • 40 GB volného místa na disku
 • 2 GB RAM
 • 1,8 GHz procesor
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Architektura

64/32bit

Operační systém

Windows

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Visual Studio 2017 Professional“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru