Tip

Oficiální nová, trvalá a přenositelná licence Microsoft Project 2019 Professional pro 1 zařízení s operačním systémem Windows. Jedná se o multijazyčnou verzi včetně češtiny.
Přečíst popis produktu

Na skladě

589  s DPH

Microsoft Project 2019 Professional je pouze pro Windows 10 a Windows 11. Nemáte Windows 10 ani Windows 11? Podívejte se na naši nabídku starších Project 2016, které jsou kompatibilní i se staršími Windows 8.1 nebo Windows 7.

Microsoft Project 2019 Professional

Microsoft Project 2019 Professional je nástroj na projekt management, který je součástí kancelářského balíku Microsoft Office od společnosti Microsoft. Slouží k podpoře projektového řízení, správu úkolů, zdrojů a zjišťování aktuálního stavu projektu. Poskytuje různé výstupy – Ganttův diagram, kalendáře, přehled peněžních toků, analýzy EVA a PERT, atd.

Vedoucí projektů tímto softwarem spravují zdroje, jako jsou zaměstnanci, čas a rozpočet, zároveň si dokážou udržet přehled i o velmi vysokém počtu projektů, které probíhají zároveň. Velikost projektů může být téměř neomezená: Od malých úkolů až po rozsáhlé záměry, které se táhnou mnoho roků, a proto mají zvláštní význam. Na projektech tohoto typu můžete pracovat, podle vaší volby, jak lokálně v rámci sítě, tak také přes cloud, čímž malé a velké podniky šetří čas a peníze, ale přesto mají kdykoliv k dispozici nejaktuálnější informace o konkrétních projektech.

Aby bylo možné udržet přehled též při velkém počtu různých projektů, aplikace Microsoft Project Professional 2019 přináší vylepšený portfoliový management. Díky tomuto prvku programu manažeři okamžitě poznají, které projekty aktuálně běží podle plánu, a kde je ještě potřebné něco zlepšit. Časové plány jsou zřetelné, správa rozpočtu zajišťuje přehled o finančních prostředcích a díky této funkci je ještě snazší spravovat lidské zdroje. Sledování priorit vám dává informace o tom, zda nejdůležitější projekty postupují vpřed podle plánu nebo je potřebný zásah vedoucího projektu. V portfoliovém managementu jsou též pomůcky pro analýzu a odpovídající pokyny, jak je potřebné jednat.

Správa funkcí v Microsoft Project 2019 Professional

Pro správu funkcí tohoto typu i ve větších podnicích a prostřednictvím cloudu je možná synchronizace s Project Online a Project Server. Členové jednoho týmu takto mohou nově zadané záznamy v projektu okamžitě synchronizovat s dalšími pracovníky a nebudou již odkázáni pouze na manuální úpravy. Přímo do programu Microsoft Project Professional 2019 je navíc možné integrovat aplikaci Skype for Business. Začleněním textového a videokonferenčního chatování nebo ověřováním přítomnosti přímo v rámci softwaru je možné výrazně usnadnit spolupráci na projektech. Aplikace Skype for Business není součástí programu, takže ji případně musíte zakoupit zvlášť.

Finanční oddělení podniků mohou přímo v rámci softwaru vypočítávat platy členů týmu za úkoly příslušného projektu a také evidovat další výdaje. Kromě toho mohou pracovníci vystavovat právně účinné faktury v Microsoft Project Professional 2019 a evidovat vykonanou práci v časových tabulkách, které jsou připraveny v šablonách. Project Professional 2019 je tedy více než jen nástrojem pro správu projektů. Je-li to žádoucí, software hraje roli též při rozpočtování a financování úkolů všeho druhu. Tomuto procesu napomáhá integrace softwaru pro Business Intelligence.

Uživatelé, kteří dříve nepřišli do styku s aplikací Microsoft Project Professional, přesto okamžitě využijí její rozsáhlé funkce – pomocí šablon, které jsou součástí softwaru a umožňují též tvorbu komplexních projektů v řádu minut. Tyto šablony je možné upravovat a ukládat pro jejich pozdější využití v dalších projektech, takže třeba při sestavování výročních zpráv o nadcházejících letech nemusíme zakládat úplně novou zprávu a stačí jen jednoduše změnit letopočet. Ve verzi 2019 se nachází převážná většina funkcí z předchozí verze a také známé nástroje, což zkušeným uživatelům ulehčí přechod na nejnovější verzi.

Microsoft poskytuje toto vydání aplikace Project Professional pouze uživatelům operačního systému Windows 10. Jiné operační systémy nejsou podporovány. Jedná se o plnohodnotnou licenci bez nákladů na předplatné, můžete ji tedy používat též offline. K aplikaci Project Professional 2019 poskytne Microsoft minimálně po dobu pěti let veškeré aktualizace, které v tomto období vyjdou. Součástí jsou bezpečnostní aktualizace a aktualizace funkcí.

Microsoft Project 2019 Professional obrázek v popisu produktu.

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Project 2019 Professional?

 • Originální licenční klíč
 • Odkaz ke stažení
 • Návod pro instalaci a aktivaci
 • Daňový doklad (fakturu)
 • 30 denní záruku vrácení peněz
 • Naši podporu při instalaci a aktivaci
 • Úvodní příručku Microsoft Project

Systémové požadavky

 • Rozlišení obrazovky 1280×768 nebo vyšší
 • OS: Windows 10, Windows 11
 • DirectX 9 grafický procesor s ovladačem WDDM 2.0
 • 4 GB volného místa na disku
 • 2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
 • 1,6 GHz procesor alespoň s dvěma jádry
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Nová licence

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Architektura

64/32bit

Operační systém

Windows

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Česká a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Project 2019 Professional“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Zpět nahoru