Oficiální druhotná, trvalá a přenositelná licence Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard pro 1 zařízení (až 2 CPU). Jedná se o multijazyčnou verzi.
Přečíst popis produktu

Na skladě

799  s DPH

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Operační systém Microsoft Windows Server si již dávno vydobyl svoje pevné místo v podnikovém nasazení. Inovovaná verze nesoucí označení Windows Server 2012 R2 Standard je přímo určena pro nasazení v rozsáhlých firemních sítích, kde je kladen důraz na maximální výkon i spolehlivost. Plusové body začnete při nasazení počítat hned v desítkách. Veškeré moderní technologie prošly další evolucí a často nejsou ani vidět, ale jejich přínos následně oceníte v dlouhodobém provozu.

Budoucí majitelé se mohou těšit třeba na špičkovou virtualizační platformu Hyper-V, chytrou VPN technologii Direct Access a zcela novinkovou službu WorkFolders, která umožňuje bezpečnou synchronizaci dat uložených na souborovém serveru do zařízení uživatele. V oblasti diskových úložišť je nadále kladen důraz na vysokou dostupnost, rychlou obnovu i dokonalé využití dostupného prostoru.

Síťové prostředky jsou připravené na maximální škálovatelnost s možným využitím privátního nebo hybridního cloudu. Řešení společnosti Microsoft vám pomůže optimalizovat informační technologie, abyste mohli dosáhnout plnění jedinečných potřeb své organizace v plném rozsahu.

Přehled Microsoft Windows Server 2012 R2 verzí:

Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials

Windows Server 2012 R2 Essentials je určen pro malé firmy se základními požadavky na IT s potřebou koupit první server; většinou malé nebo žádné IT oddělení (1 fyzický nebo virtuální server, nejsou potřeba CAL User licence, obsahuje licence pro 25 uživatelů).

Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard

Windows Server 2012 R2 Standard je určen pro nevirtualizované či lehce virtualizované prostředí – malé a střední firmy, které potřebují pokročilé funkce, funkce pro pobočky, a vyžadují pružné prostředí pro virtualizaci (1 fyzické a 1 virtuální prostředí/2 virtuální prostředí, postavené na CAL uživatelích, potřeba dokoupit).

Microsoft Windows Server 2012 R2 Datacenter

Windows Server 2012 R2 Datacenter je určen pro vysoce virtualizované, soukromé a hybridní cloudové prostředí – společnosti všech velikostí, které mají vysoké požadavky na provozovaná řešení, pokročilá úložiště, virtualizaci a nasazení aplikací (neomezené množství virtuálních strojů, postavené na CAL uživatelích, potřeba dokoupit).

Windows Server 2012 R2 logo

Co obdržíte po zakoupení Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard?

  • Originální licenční klíč
  • Odkaz ke stažení
  • Návod pro instalaci a aktivaci
  • Daňový doklad (fakturu)
  • 30 denní záruku vrácení peněz
  • Naši podporu při instalaci a aktivaci

Systémové požadavky

  • Procesor: 1,4 GHz
  • Paměť: 512 MB
  • 32 GB volného místa na disku
  • Rozlišení obrazovky alespoň 1024×768 nebo vyšší
Typ distribuce

Elektronická

Původ licence

Druhotný software

Počet zařízení

1 zařízení

Délka licence

Trvalá (doživotní)

Architektura

64/32bit

Přenositelnost

Přenositelná

Lokalizace

Anglická a další

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Co by Vás mohlo zajímat

Máte zájem o větší množství licencí?

Nabízíme množstevní slevy již od 3 kusů licencí. Kontaktujte nás a my vám vypracujeme nabídku na míru!

+420 773 085 593 | info@alas-software.cz

Výhodný software k tomuto produktu…

Zpět nahoru